Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejdřív se nauč gramatiku, protože nikomu se nic neliby, protože takové slovo ani neexistuje! *6* *7*
  • Bude hrát v Rozbřesku! Jen až bude Renesmé starší, víš? Mackenzie Foy bude hrát sedmiletou holčičku, nebo ta nějak, promiň teď si přesně nevzpomenu, ale Bella bude hrát Nessie, až bude starší :) promiň, že je to tak zmatené, ale píšu povídku, takže jsem myslí pořád u ní. *4* No ale bella ji bude hrát až někdy na konci. *3*
  • já miluju bellu já totiž vim úúúúúúúúplně všechno o ní *14*
  • hele ale ona nebude hrát v rozbřesku!!! Renesmee bude hrát Mackenzie Foy!!
  • si z hovínečka
  • hovínečko bude hrat v rozbřesku. kokutci
  • promin ale tady je vetsina(jako ja) za to, ze je Bella dobra tak nechapu proc nas tu urazis
  • bude hrát v rozbřesku??? já sem někde četla že ne takže nevím
  • Bella je velmi talentovaná a ve svých 14ti dostihla věcí které by nikdo z nás nikdy nedokázal. Společně se Zendayou jsou dobrý tým.
  • ty smrdíš ty hajzle
  • bella le dobrá nevim co proti tomu máte vy IDIOTI! *2* *1* *10* *12* *16*
  • Píše člověk, který píše magoři s tvrdým i/y
  • opzumíte
  • steb debilové
  • sem franta a jestli se to nekomu neliby at mi vylize prdelku
  • wtf ludia nebol som tu tak 2tiydne a teda je to teda brutal co ste tu pokecali to aby som sem chodil kazdi den debilkovia
  • miluju Bellu je tak užasna
  • je blbááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá nenávidim jí *16* *16* *16* *16* *16*
  • Ahoj Franto. Můžu se Tě zeptat, proč sem lezeš, když ji nemáš rád? A když už, tak se vyjadřuj slušně. Čtou to i malé děti - mohlo Tě to napadnout. Ona pro malé děti hraje.
  • AHOJTE !!!! vydela som ako sa na internete -Youtube bozkáva z Garret Backstroom :::: :) to je láska
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit