Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bella je ůplně krásná, miluju ji *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ten kto povie ze Bella je škaredá tak nema vkus. ona je krasna, ale musim povedat ze jaj najnovsi zostrih vlasov jej nesedi ani v na parket3 nema take pekne vlasy tie predtym boli lepsí *6*
  • dina97
    Ahooj všichni hele nevíte někdo jaká je přírodní barva vlasů Belly,protože včera jsem našla na netu video kde psali,že její přírodní barva vlasů je blond,ale mi se to nějak nezdá já myslím,že její přírodní barva vlasů je zrzavá.? *8*
    • Její přírodní barva vlasů je taková světle hnědá , trochu do blondata . ale ne ty blondaty vlasy co jsou na forkách , to už je má obarvený .
  • hello bello.:). I love you *3*
  • Lucka :tobě rozhodně nee!..:D
  • sísí je nej *1* *1* *1* *1* *3* *3*
  • Hello Bella my name is Rony.I am from Slovakia.I am 10 years old.I like your films and I love you. You are supeeeeeeer and very nice girl. *14* *14* *14*
  • bella je fakt hezká a dobrá zpěvačka
    • vy jste tak blbí když to o ni píšete
  • Ahoj, prosím všechny zaregistrované, aby Belle neměnili výšku. Bella měří 171 cm a sama to říkala v jednom rozhovoru. Takže znovu prosím, už Belle neměňte výšku.
    • je to snad tvoje stránka že tady rozhoduješ
  • hele lidicky když mate radi bellu tak strasne tak ste si mneli uvědomit ze chodi ted z leo howardem nevim jestli ho znate pak napiste
    • LOL.. Asi bys měl vědět, že už přes 2-3 roky chodí s Tristanem Klierem - Není to hvězda, ale je to baseballista! Asi by sis měl nejdříve ujistit informace! ;) A tento článek je už o něco starší a tak se to nezměnilo a navíc Tristan není celebrita, takže se tam NEMŮŽE ukázat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit