Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeSantic
    ja viem lepsie tancovat ako oni dve
  • nanny.18

    Renesmee

    Já slyšela že už je to potvrzené a že Renesme bude hrát určitě.Ale je pravda že mi láme hlavu to jak bude hrát dvouletou holčičku *1*
    • jazz-nessie

      Re: Renesmee

      Hele, ale ona když jí bude ve filmu pět, má vypadat na nějakých 12 xD, a bude jí 100% hrát, četla sem to na oficiálních stránkách, anglických Twilight.
      • Re: Re: Renesmee

        Nemohla by si mi dát odkaz na oficiální anglické stránky twilight?=DDPROSÍM....=O)* *14* *3*
        • Re: Re: Re: Renesmee

          Nene, natáčení začalo s Mackenzie Foy. :)
  • hele frogy si blbá a neplet se do toho já sem jela do ameriky a potkala sem bellu thorne a je hrozná vůbec neví o co go a jestli mi nevěříte tak je to váš problém *10* *10* *10* *11* *11* *11* *5* *5* *5* chce se mi zní zvracet
    • MÁš pravdu jsme zpřízněné duše prijdeš mi fajknová
  • Ale jo Radka s ní tancovala jsem radky fanoušek a věřim jí že s ní tancovala .. HALÓÓ LIDI PROBERTE SE JE TO RADKA MÁ STYKY KDYŽ JE NĚKDO SLAVNEJ TAK JAKO RADKA TAK SI MŮŽE DOVOLIT TANCOVAT S BELLOU
    • Jajinka008
      Radky Fanoušek??A nebo jsi RADKA a žádnej fanoušek neni? *1*
  • Co je na ní lepšího než na Zendaye???podle mě neumí zpívat a je malá a ošklivá,tak proč je modelka???umí tancovat a hrát,ale jinak nic. *6*
    • Podle mě je na obou něco skvělého. Obě jsou něčím krásné, Zendaya umí skvěle zpívat, Bella zase skvěle tancovat a hrát role. Obě jsou krásné a na obou je něco úžasného
  • ZenBella
    Pane bože ten kdo ji nemá rád je ťululum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ona je prostě úžasná a nikdo s ejí nevyrovná/samozřejmě mám strašně moc ráda i Zendayu)
    BELLO,JSI NEJLEPŠÍ A TO SE NEZMĚNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Kazdy ma rad niekoho ineho a bella je NAMISLENA ja mam napriklad najradsej Candelariu molfese ona je naj a vsetci herci z VIOLETTY sú naj na svete
  • je blbá hodne blbá ste magořy je blbá *15* *15* *15* *15* *11* *11*
    • Bella je velmi talentovaná a ve svých 14ti dostihla věcí které by nikdo z nás nikdy nedokázal. Společně se Zendayou jsou dobrý tým.
    • Píše člověk, který píše magoři s tvrdým i/y
    • nahodou je hezká a dobrá
  • co na ni milujete???
  • bože !!!!

    pane bože to je snad jedno jestli se vám tam hodí nebo nehodí hlavní je jestli se tam bude hodit jim *10* *10* *10* *8* *8* *8* *9* *9* *16*
    • Re: bože !!!!

      Hmm to teda tení jim záleží na našem názoru a já si upřímně myslím že jako renesmé se tam......... chodí *16* *16* *16* *16* *5*
  • Vše nej!!! I když si to nikdy nepřečteš =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit