Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ben Barnes

    Tak to je ON! Přesně můj typ *3*
    A přesně o deset let starší než já *1*
    Už se těším až Bena uvidím v Kaspianovi *4*
    • Re: Ben Barnes

      nooo můj je to taky přesně tip... je kráásnej.. a hrál v hvězdnym prachu mladýh tristana (menuje se tak ne) a ten co ho hrál jako staršího taky hezkej! x))
  • suskin1

    Narnie 2

    Tak jsem se včera koukla poprvé na Letopisy Narnie2.. Byla jsem z Bena naprosto unešená. Nemohla jsem se od obrazovky odthnout a tak strašně jsem na konci záviděla Zuzaně!! Proste Ben je úžasnej!Nemá konkurence!!! *14*
  • BOŽE, ŘEKNI MI PROČ NEMŮŽE BÝT MLADŠÍ?!?!?!?! Já bych si ho hned vzala *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Právě proto, aby jsis ho nevzala zrovna ty. *1* *2* *15*
    • *14* *14*
  • DVD

    Juchů *1* *15* *15*
    Tak už konečně vyšlo to DVDčko. Normálně já měla akorát narozeniny a už skončila oslava, tak jsem šla přepisovat mojí povídku o Narnii na comp a přitom tak jedním okem čumim na telku a vidim logo Disney, tak si říkam, že Disney natočil Narnii a začnu koukat víc a najednou tam vyskočil Rípčíp! *15* Já z toho dostala šok a začala tancovat před televizí a vyvádět ,,Mámo, ona už vyšla narnie na dvd! Musíme rychle do bontonlendu!" Chudám moje máma se se mnou táhla v hrozným slejváku,přes celý Václavák, ale Kaspiana už jsem měla večer doma a civěla jsem na něj až do půlnoci. *14* *14* *14*
    Ty bonusy co jsou na tom druhém disku jsou fakt super- jak Ben sedí a spí v tom příspěvku o Nikabrikovi a jak hodí hubu v tom kapradí v omylech *15* *15*
    To je boží *14* já se na to koukám každý den! *4*
  • negri.baju

    uz se nemuzu dockat doriana graye!!!

    hej oupe se tesim na gray!!!! opravdu se mu nedivim, ze se zamiluje do sveho portretu....vzdyt je naprosto uzasny!!!! jo a vzpomela jsem si, jak ve filmu Liga vyjmecnych hral nejaky herec taky Gray a kdyz se po x letech podival na svuj obraz....behem 5 s zestarnul a zemrel.....budu brecet, jestli nas benik umre!!!!!!! *9*
    • narnians

      Re: uz se nemuzu dockat doriana graye!!!

      Jo já taky a hrozně moooc!
      Nevíš jak to je s Easy Virtue? Jako jestli tady bude v kině? Jestli ne, tak umřu. *8* *8*
      • negri.baju

        Re: Re: uz se nemuzu dockat doriana graye!!!

        myslim si, ze bude....doufam! *3*
        • narnians

          Re: Re: Re: uz se nemuzu dockat doriana graye!!!

          A nevíš kdy? Doufam ,že brzo. Právě jsem si pujčila Doriana Grayz v knihovně, tak konečně budu pořádně vědět o čem to je. *1*
          • anninka0001

            Re: Re: Re: Re: uz se nemuzu dockat doriana graye!!!

            jo tak to máš dobrý,žes to vůbec v knihovně sehnala,já jsem tam taky byla a knihovnice mi řekla,že jsem se právě minula s nějakou pubeťačkou,co si právě půjčila poslední výtisk *3* no,zkusím to zas za měsíc *1* *4*
  • gumka1
    Hele jestli natočí vampýrskou akademii tak tam prostě chcu vidět bena barnese jako Dimitrije a jestli ne tak se na to dívat nebudu *5*
  • VA

    bych řekla že je vcelku dost jistý že ve vampírský akademii bude hrát - je skoro ve všech trailerech, takže se na to budu dost těšit!!!!!!! ale jinak - je to kosáák :D :D :D
    • Re: VA

      je mi to dost trapné ale chci se zeptat vampýrská akademie bude jako seriál nebo film?
      • eliot

        Re: Re: VA

        trailery jsou sestříhaný filmy, žádná vampírská akademie film ani seriál zatím není a kdo ví kdy to bude. Prohlížím si americké strany a tam o ničem nepíší, maximálně, že ty trailery na youtube nejsou vampýrská akademie, ale nějaký vtipálek si sestříhal pár záběrů, aby to tak vapdalo. Musím však přiznat, že by se mi Ben do role Dimitrije HODNĚ líbil, ale američani jsi tam obsadí jiného herce, pookud se něco bude točit *5*
  • PixieScar
    Je naprosto DOKONALÝ! *14* Mohl by hrát Dimitrije Belikova *4* *3*
  • Všechno nejlepší nejkrásnějšímu herci
  • on musi hrat Dimitie Belikova je na to naprosto delanej uz aby o kurnik zfilmovali chci to uz videt ale jako knizka je bomba *16* zamilovala jsem si ho a to moc *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit