Přejít na výpis diskuzí

Benjamin Kowalewicz

OSOBNOST 18.2.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ben

    benik je prostě nej je to nej zpěvák na světě a je i hezkej já ho přímo žeru! *14* *14*
  • benjamin

    Jo, copak Ben.. Udělal perfektní show.. (3.6.)myslím, že to i dobře odzpíval...byl komunikativní.. no, prostě super! tenhle člověk mi vždycky dokááže zvednout náladu! :)
  • koncert

    ahoj lidi, nevite plsky jestli budou mit BT zase koncert v Praze??? a kdy???? diky, piste na mail, pls
    • chickuita

      Re: koncert

      jj billy talent ted budou mět koncert v preze myslím ze 22.listopadu nebo 21.listopadu *1* ráda bych tam taky jela ale určitě to nevýjde *9*
  • ???

    Cauky,rad bych se dozvedel jestli Billy Talent neplánujou nejaky dalsi koncert v CR ,strasne je zeru takze bych na ten koncert chtel jit,protoze na ten v Praze kde delali predskokany My Chemical Romance sem se bohuzel nemohl dostat a navic sem ani nevedel ze tam jsou ,prosim ozvete se ,ale jen dobre zpravy:D:D Díky Miky
    • Re: ???

      ahoj dobry zprávy ti neřeknu ale taky bych byla ráda kdyby byly znovu v Čr tak sme na tom asi stejně *4*
      • Re: Re: ???

        vždyt říkám že ted v červnu je koncert :) *1* *14*
        • Re: Re: Re: ???

          to nikdo nevi???? *1* *1* ..aspon na me zustanou lupeny,nemam ted cas si to zarizovat.... *1* *1* *15* .nj ale doufam ze to vyjde a pojedu. *14*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            jasný držím palce ať ti to vyjde *3* taky nemam ještě lístky ale brzo snad bodou *7* *1*
    • Re: ???

      jj taky bych se ráda dozvěděla kdy u nás budou hrát :) zatim to nějak nevypadá že by u nás měli hrát *8*
      • Re: Re: ???

        jóó děcka neměli jste je prošvihnout....já tam 3. června jela jenom kvůli nim přes pul republiky a nelitovala jsem....byl to úúúúúúžasnej zážitek byli fakt perfektní to se ani slovama nedá popsat *14*
        • Re: Re: Re: ???

          jj to verim...tky bych jela.a nemam prahu zrovna za barakem *1* *1* .
          • Re: Re: Re: Re: ???

            jj ale však ted nás čeká v červnu koncert *14* super *1*
  • anet24

    Ben...

    Ááá, Ben *4* Já ho miluju, ten jeho kukuč a úsměv... *1*
  • Billy Talent

    na koncertě byl fakt úžasný, a myslím že byli lepší než MCR !! já osobně jsem na ten koncert šla jenom kvůli Billy Talent:) *14* *14*
    • Re: Billy Talent

      Jj koncert byl great!!!BT byli o 101%lepší než MCHR *3*
      • Billy Talent

        MCHR jsou super ale Billy Talent sou lepší *14* a Ben má strašně dobrej hlas :D a dělá dobrý ksichty v Fallen Leaves! *1* *3* *14*
        • Re: Billy Talent

          Ahojik..pls nevíte někdo kolik má Ben tetování?? a jestli máte nějaký fakt upa fotešky nemohli by ste mi je pls poslat pls pls *4*
  • Beny

    Beny je prostě king..mejluju ho *14* potkat ho někde tak ho asi zežeru *14*
  • yockie

    B-day

    Happy Birthday,Ben!!! ♥ ya!!! *3*
  • benjamin

    má úplně skvělý písničky vždycky při hodině je poslouchám...benjamin je krásnej chlap *14* mít jich takovejch víc na světě *14* *14* *14* *14* *14*
  • suicidal dragon

    vše nej pšonek *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit