Přejít na výpis diskuzí

Bette Davis

OSOBNOST 9.8.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvni dama americkyho filmu ten titul ji patri zaslouzene, jeji nejlepsi filmy jsou Old Acquitance 1943, A Stolen Life 1946, All About Eve 1950, What Ever Happened to baby Jane? 1962 a Death on the Nile 1978. dalsi z rady perfektnich herecek, skoda, ze je pod kytickama, ale na jeji filmy se da jen tezko zapomenout.
  • Na youtube jsou některé filmy s Bette celé...například The Nanny nebo Hush Hush sweet Charlote
  • Re:Eleanor

    JJ já sem se dívala taky na Vše o Evě...fakt úžasnej,vtipnej film,kterej mě úplně dostal *1* Jakej jinej než úžasnej by taky mohl být když tam hraje Bette Davis že? *1* Jen mě mrzí,že její filmy dávají jen když má výročí,jinak přes rok dávají stěží jeden..hrozně bych chtěla vidět třeba Jezebel nebo Bride Came C.O.D.,ale to už asi dneska skoro nejde sehnat,snad někdy v specializované videopůjčovně jinak ptala sem se v půjčovně u nás ve městě a prodavačka na mě koukala jak na zjevení... *1* *1* Pravděpodobně ani nevěděla o jaký filmy jde *1*
  • Bette k výročí!!!!!

    Všechno nejlepší Bette k výročí!!! Dneska by jí bylo kdyby žila přesně 100 let.....Takže všechno nejlepší k narozeninám!!!..i když mezi námi už bohužel není,přesto jí přeju št'astné narozeniny !!!! *3* *3* *3* *3* *3* *4*
    • Re: Bette k výročí!!!!!

      Přesně tak a kdopak koukal na Vše o Evě?
  • Re:Eleanor

    No já jsem taky viděla spíš ty novodobější...ty starší filmi vůbec nikde nejdou sehnat ani půjčit hrozně ráda bych se podívala třeba Na Jezebel nebo na Lištičky ale to prostě nikde nejde sehnat *9* *9* *9*
  • Re:Eleanor

    Nevíš proč mizí ty fotky dávala jsem jich sem 94 a ted jich tu mám jen pár??? *7* *7* *7*
  • Re:Eleanor

    Pár jsem jich viděla přesně si už nepamatuji jak se jmenovali bylo mi tak 7 až 8 let už hodně dlouhou dobu jsem od ní nic neviděla,protože v televizi její filmi moc nedávají *9* Srpnové veltryby vím že dávali,ale bohužel na programu,kterej nemáme *9* *9* *9* A smrt na Nilu jsem viděla asi 3krát protože mamka zbožnuje Poirotta *1* *1* *1*
    • Re: Re:Eleanor

      Já jsem viděla filmy: Vše o Evě, Srpnové velryby, Smysluplná vražda ( taky od Agathy Christie), Smrt na Nile, Perry Mason a nějaké záznamy na youtube, co mě nejvíc rozesmálo bylo z filmu Bride Came C.O.D.
  • Re:Eleanor

    Nene bohužel nebyla a ty???? Jo a nevíš prosimtě kde se dají sehnat její filmy??? U nás ve vydeopůjčovně je nemají a po internetu sem narazila jen na americký stránky kde je prodávají jen za dolary *9* *9* *9*
    • Re: Re:Eleanor

      Ahojky zkus na www.dvdsvet.cz měli by tam být filmy Smrt na Nile a Zkamenělý les. Doma mám Srpnové velryby (jsou ale nahrávané z televize). Co jsi s ní viděla všechno za filmy?
  • Bette

    Byla to užasná herečka *4* *4* *4* *3*
    • Re: Bette

      Ano to byla, patří mezi mou trojici nejoblíbenějších hereček. Byla jsi na představení Perla hollywoodu a já? Sice v ní nehraje, ale zato pojednává o části jejího pobytu u její obdivovatelky. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit