Přejít na výpis diskuzí

Beverley Mitchell

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beverley

    Tak to je něco Beverley je nejlepší herečka a zpěvačka a proto jí přeju jenom to nejlepší, hodně zdraví, úspěchu, štěstí a lásky. MUCK...4EVER
  • piper002

    Hodně štěstí, zdraví...

    připojuji se ke gratulaci..neni snad ani možný že má Beverley už 28 :-O...mám ji moc ráda..ted je největší paradox, že v tento den slaví moje oblíbená herečka(beverley:) narozeniny a zárověn truchlím nad tragickou smrtí legendárního Heatha Ledgera(přesně rok)..achjo:(
  • sharkamellita

    happy-b-day

    happy birthdaaay *3*
  • meredith12

    qaaaa

    vsetko naj beverly *14* *14* *14*
  • Narozeniny

    Beverley Mitchell je fine herečka.Znám ji také jako Lucy Camden ze seriálu Sedmé nebe.Dnes má narozeniny.Je jí 28 let.Happy Birthday!
  • mr.x-neon

    ....

    Ty woe... ta má kozy :D , větší než Pamela Anderson (ale praví) :D
  • piper002

    Nejlepší

    Miluju seriál Sedmé nebe, znám jej už delší dobu, ale nikdy jme jej nesthílaa kvůli škole, ale ted jsem se rozhodla že si to prostě budu nahrávat, ptz v pozdějším čase už to ais nikdy nebude...Beverley mám ze seriálu asi nejradši, i když mám ráda snad všechny:)Beverley jsem předtím neznala ani z jiného filmu, je to skvělá herečka a myslím že si zaslouží být více známá...jo, letos v říjnu plánuje svatbu v Itálii...a mimochodem za družičky jí mají jít Jessica Biel(její seriálova sestra), a taky Haylie a Hilary Duff:)
  • oslovení

    cau mate nekdo na Beverley kontakt, adresu nebo jeji podpis? pukud ano mohlibyste mi to poslat na email: machal.zavidov@seznam.cz
    dik
  • Vypadá mladsší

    Dneska sem viděla asi poprvé sedmé nebe a docela mi vyrazilo dech že tadle holka která vypadá tk na 17 řekla promluvíme si si manželem *1* *7* a v reálném životě má 27,vypadá mladičce:) *7* *7*
  • životopis

    pročetl jsem si její životopis, který sem někdo vložil a přijde mi to spíš jako popsání děje filmu SAW, než jako něčí životopis ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit