Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já osobně na jejím koncertu byla, dokonce dvakrát, ale to byla aaspon show, naprostá nádhera, mě přijde, že pokaždé z ní srší mnoho energie, a ta její choreografie-klobouk dolů *3* *3* *3* fakt, až bude mít třeba někdy v Praze koncert, určitě běžte, stojí to za to
  • moc krasne spiva je to frajerka fakt kloubou dolu na ni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kus

    Konečně pořádný KUS BABY *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 22kristyl

    Beyonce

    takovým lidem jako je Beyonce se má říkat "zpěváci" :) je boží:)))!!
  • Nechápu lidi co jí nemají rádi..
    • To len tí, ktorí jej záviadia.
  • black heart - white skin

    Všem těm, co se vyjadřují o jakýchkoli černoškých hvězdách špatně: nesuďte ty, o kterých nic nevíte, neznáte je osobně, nevíte jací jsou doopravdy. Co se týče barvy pleti - o tom se snad bavit nebudu! Jsou to lidi jako všichni ostatní, tak běžte do háje s kastováním podle barev! A special o Beyoncé: je jen jedna na světě a co dělá, dělá vynikajícně o tom není pochyb! Jako žena je jedičná krásou a talentem od Boha. Tak nezáviďte! Každý jsme jedineční něčím jiným, ale ne každého proto pronásledují na každém kroku s fotoaparátem v ruce. Važte si svého soukromí! Můžete si dělat, co chcete. Ji na každém kroku hlídájí tisíce očí a čekají na sebemenší chybičku,na možnost pomluvy. Nechte ji žít a starejte se o své problémy. Závist není na místě. confession endin' Love. B
  • Muůůj IdOol
  • Beyonce

    Beyonce uwielbiam CIE! Super super spiewasz kawalek Check on it wyszedl Ci wspaniale! *14* *3* *3* *15* *4* *14*
  • Jestli opravdu nosí kožichy, je to tichá podpora zabíjení zvířátek, a ještě k tomu i ohrožených. Je to fakt hnus. Já ji nijak neubírám, že je hezká a fajn zpívá a tak, ale kožichy nenosit. Nechápu to, vždyť jsou i umělé a vypadají jako pravé, je to zhýralost.
  • ...........

    No jasně když se narodila v roce 1981 tak asi ve svých devíti letech založila tu skupinu Destiny Child.To jí zřejmně nedošlo když si upravovala datum narození!!!!!
    • goo3

      Re: ...........

      podívej se na pitomou skupinou 5 Angeles, kolik je těm holkám let... a to, že jí založila v 9 přece ještě neznamená, že byly holky hned slavný ne? proč by to nemohla udělat? a to, že tě napadlo, že by si mohla změnit věk, (což je podle mě dost nepravdepodobný, páč by se to určitě neutajilo)ještě neznamená, že je to pravda ;)dej si pozor na to, co říkáš...protože jakmile tohle řekneš, někteří lidi si řeknou, že js to někde četl/a ä začnou to posílat dál jako hotovou věc..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit