Přejít na výpis diskuzí

Bianca Ryan

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bianca

    Dneska jsem se o ní dozvěděla poprvé a slyšela jsem jí taky poprvé.A musim říct že mi klesla čelist.Někoho tak nádherně zpívat v jedenácti letech sem eště neslyšela.Takovej mega talent to je fakt něco.úplný zázrak.kam se hrabou všichni v x-factoru že jo?
  • bjanca

    bjacka je skvela jak jsem ji slysela tak jsem padla do kolen a rekla si ze to ani neni mozny v 11 takhle skvele zpivat *4*
  • bianca ryan

    bianca je fakt suoer nedávno jsem si obědnala její cd a musim říct že ho poslouchám od rána do večera až z toho rodiče šílí *14*
  • ?

    Lepší než Farná????heh Bianca je nová Aguilera!!! *5*
  • Bianca

    Biaca je fakt super zpěvačka lepší než EWA FARNA
    • Re: Bianca

      :)) lepsi nez Eva farna je 95 procent zpevacke populace muhehehe :))
  • No comment

    Nedávno jsem náhodou na youtube.com objevila její vystoupení, kde zpívala song od Jennifer Holiday... OMG!!! Tahle holka mě dokázala rozbrečet svým zpěvem... Neuvěřitelné dojetí a pocit takového štěstí.. Nedá se to pořádně popsat, to musíte zažít... *4* Pak jsem si našla originál od Jennifer a tedaa... Vůbec se mi to nelíbilo.. Ta holčina ji má v kapse!!! *3*
  • Bianca

    ta holka převálcovala i tu Jennifer Holiday ,který tu písničku zpívala jako první, :D neuvěřitelné
  • tvcom.cz

    Mrkněte sem :
    http://www.tvcom.cz/video.asp?id =356&list=2&page=
    celých 40 minut v druhé půlce je o Biance
  • moje favoritka

    Je úúúúplně úžasná.Má super CD!!!:) *14*
  • borka

    mno tak to je mazec.... ta holčina je naprosto sqělá... naskočila mi z jejího zpěvu husí kůže.. faktyš zpěvačka.. takhle neuměj zpívat ani některý naše zpěvačky.. ty jsou oproti Biance nuly.. tak jestli se někdy budu těšit na něčí CD, tak na Bianci... doufám že to dotáhne hooodně daleko, a těch céd bude mít mraky.... fakt borka *15* *8* *15* *14*
    • Re: borka

      Borka??????????? Borka!!!!!!!!!!(?)
      Zopakuj to este raz a pride mi zle....
      Spievam tiez len som trochu iny styl(opera), a musim priznat, ze sa jej vyrovnam kedykolvek *9* *9* *9*
      A mam 12, o rok mladsia........!!! *16*
      • Re: Re: borka

        Lol tak ty si hodně věříš,docela samolibej nemyslíš že dokážeš takhle posoudit sám sebe?Ve 12 se opera zpívá fakt těžce a já pochybuju že zrovna ty by ses mohl vyrovnat zpěvačce která převálcovala celou ameriku.Tak brzdi jo!
        • Re: Re: Re: borka

          Taky si myslím, že si na svůj věk až moc věříš. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit