Přejít na výpis diskuzí

Bill Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší
  • Hallo, how are you?I am 20 Year old,i am boy, i love you here is email 627773355@seznam.cz
  • Existuji bohatci lide nez Bill Gates, napr. Rotschildove (500 trilionu) nebo Rockeffelove (100 trilionu)
  • Ahoj všem, to je veselé, že žádáte o finance *12* , které se snaží vyhladit nemalou část lidské populace *11*
  • Mr. Bill Cates, let metell you wrote letter. I am deaf sinee birth, I´m 51 years and I am from Cologne. I am participating in the project Czech Republic Slovakia´s suecess and my dream is to build the first Guest House Home for Deaf Seniors. I´m doing my project, which will bethefirst, strictly designed for the deaf on the elderly, the history of the Czech Republic. Such projects are available only in foreign countries such as Holland, etc. Why can not we be the first competive country with a "fabulous" house for deaf grandmothers and grandfathers?
    I would like to make sure that you turn to for help in finding a solid investor and sponzor the purchase of land and construction of a boarding house home for deaf seniors in Prague. I wanted very much to our retirees new architecturally interesting building with modern wquipment, special compensation.
    If you have it your situation allows, please, take me today in response to an e-mail: DOMOV.NESLYSICI@seznam.cz

    Thank you for your understanding
    • Your english, man, i can't even found words to describe your grammatics...
  • potrebuji pomoc

    dobry den chtel sem touhle formou vam napsat o finacni pomoc.mam 2 deti a dostal sem se do finacni situace hrozi nam vystehovani z bytu pro to zadam o penezitou pomoc byl bych hod ne vdecny kdy bys te nam pomohl muzu zadat cislo uctu 2100147025-2010 dekuji a budeme radi za kazdou pomoc
  • potřebuji pomoct!

    Dobrý večer.Prosím o finanční pomoc,nebo práci!!!Nutně!!!Děkuji za pomoc nebo za tip...:DíKy
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota.
  • podvedená

    který z boháčů vč. Bila Gatese mi pomůže splatit dluh sto tisíc? Podvedl mě jeden anglický grázl, vytáhl ze mě prachy a teď sháním každou korunu ať vyžiju. Díky za každou pomoc. Když už jsem tady Billa mám docela ráda, je borec, který se dokázal postavit na vlastní nohy. čauky
  • hledám

    Hledám sponzora pro opravu kostela v Jedlce u Děčína z roku 1234, nebo alespoň příspěvek na opravu – za dva roky bude mít 777. výročí založení. Děkuji i za tip. Jaroslav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit