Přejít na výpis diskuzí

Bill Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Nic proti Billovi

    Mac OS je převlečený Linux...??

    ...a nebude to spíše tím, že Mac OS i Linux vychází z UNIXu...??

    ...mimochodem, před časem se někde prosáklo, že už i MS uvažuje o OS na základech UNIXu.. proč asi...???

    ...že by ten těžkopádný MS OS už nebylo kam dál stavět... že by se jim ty neustálé nadstavby už začaly bortit...

    ...takže příště si nejdříve pořádně vyzkoušej to, co chceš porovnávat...

    MS vs. zbytek světa: Bill je frajer a jeho cesta s MS by měla být učebnicovým příkladem marketingu... bohužel se toto už neděje na poli kvality jejich OS... to je uživatelsky a výkonově slabší a slabší... a nenechejte se zmást "krásou" OS Vista... krása je fajn, ale pokud není funkčí, je to k ničemu... a je jedno, zda se jedná o OS, auta či ženy...
  • Re: Dodatek k nadpisu

    Ty jsi guma.
  • gjh

    mal stastie
  • závist

    Kdyby mi daroval nějakou tu miliardu(klidně korun),tak bych si nestěžoval
  • Zasluhy

    Bill a jeho spolecnici s masovym rozvojem pocitacu a programu skutecne hnuli dokonce premluvili i firmu IBM, kdyz predtim byli odmitnuti u jinych firem /treba XEROX/ predstave, ze bude mit pocitec kazdy nikdo neveril, ano to byl a je prinos a nyni zapory. Tak jako ja si produkty MS koupili i ostatni uzivatele u me to byl MSDOS5, 6.2, 6.22 Win 3.1 Win 95, Office 97 prof. dale Win 98 a zde zacal problem prestal me jit excel. brzy jsem vse odhalil tvurce programu jenom prejmenoval soubor xl8405.dll na xl8805.dll/spatny, ale ucelny zert/ a to zrejme jenom proto, abych si koupil novy office je jsem nic nekupoval a soubor prejmenoval, dale jsem zjistil, ze pri instalaci noveho softu od MS se pouzivaji dve metody expresni /doporuceno/ uzivatelska /pro zkusene uzivatele/ smysl tohoto rozdeleni je v tom, ze expresni metoda neinstaluje vstupni a vystupni filtry z jinych verzi. Tak muj office 97 prof. byl postupne od datoveho stromu MS odrezavan /pouceni microsoft prodava sve produkty stale dokola, pravda je ,ze jsou vice mene vylepseny expresni instalace vsak zustala a moje jedina reakce byla v pouzivani formatu .rtf od teto doby pouzivam ruzne verze linuxu v soucasne dobe linux kubuntu 7,10 /vrele doporucuji/ trochu nektere instalace softu drou je nutno sahnout do prikazoveho radku / u me to byl pripad instalace tiskarny XEROX/ linux system je ok nekolika mym kamaradum a klientum jsem jej nainstaloval a vsem tem novym neprislo divne, ze nepouzivaji "OSMS" Verim, ze podil v pouzivani linuxu bude stale vetsi pak prijdou i jini vyrobci programu svet se stane klidnejsi a slusnejsi, lide se nauci programy kupovat a dlouhodobe pouzivat.
  • Zavist

    Tak tohle je vtipny, po precteni tohodle zjistuju ze ta ceska zavist je pravda, a ta ceska blbost taky! hodne lidi si neuvedomuje ze tohle je diskuse ne naka skladka smajlu! *13*
  • Re: Re: Podivný e-mail

    KRETENE DEMETNI DRZ HUBU! tohle tady nema co delat akovydle prizpevky ty debile hnusnej!
  • Re: Podivný e-mail

    jo taky jsem ho dostal, nejlepsi je nereagovat *3*
  • Re: Re: Jak se člověk mýlí!

    ale s tim prizpevkem s linuxy souhlasim ;)
  • Re: Re: Jak se člověk mýlí!

    No tady nesouhlasim, lidi co tam pisou kokotizmus a cau pico sou fakt divny to by tady nemelo bejt vubec *9*
  • Re: Re: Nic proti Billovi

    Poslouchej ty chytraku, windows je mozna placenej proto ze je to dlouho vyvyjenej program co stal spoustu penez aby vubec byl vytvorenej, je tam mnohem vic moznosti nez v Linuxech a je od Microsoft, tim samo nerikam ze linuxy nejsou dobry, sam je pouzivam, ale jenom s linuxy se malo kdo obejde, navic linux je open source OS a to je jasny ze se za nej nebude platit, ovsem treba MacOSx je taky linux prestrojenej za Mac Operacni System, a je placenej protoze je to proste apple, to je jako kdyby sis koupil boty Louis Vuitton a boty na trznici tak taky bude cena ruzna a kvalita taky... Nekomu vyhovuje to a nekomu zas neco jinyho... *3*
  • Re: Jak se člověk mýlí!

    pane goodness to ste teda peknej pitomec! staci se podivat na vas prispevek a je hned jasny jak se clovek myli... *1*
  • Re: Jak se člověk mýlí!

    No teda nechtěl bych s nákym z jeho decek do skoly *9* *13*
  • Re: Jak se člověk mýlí!

    Plně souhlasím, diskuse IQ-tykve a to jsem se dopracoval jen k druhé stránce!
  • Jak se člověk mýlí!

    Zdravím,
    a jsa zklamán jen se divím!Kdosi mě doporučil tento web,"podívej se tam jsou zde zajímavé diskuse.Ovšem to,co jsem ZDE shledal je na stejné úrovni jako ona pověstná"Seznamová divočina".Dík!Jen poznámka.Pan Gates se nahoru "vymakal",a Vy někteří,jste normální žumpáci a chlívníci!Což o tom PUBERTOSS-ové u nich jak začnou dělat "svaly" to je normální duševní posun,ale dospěláci??? *9*
  • Nejbohatší?

    Pokud vím B.G. už dávno není nejbohatší člověk světa.
  • Re: Nic proti Billovi

    Vůbec nevím, kčemu Windows. Zdarma si pořídíte Linux, který je mimochodem mnohem lepší a k tomu OpenOffice, který je také mnohem lepší než originál od Mrkwosoftu a navíc naprosto zdarma....
  • Pěkně vám z toho hrabe!

    Nezáviďte, na co mu ty milardy jsou? Do hrobu si je nevezme a za života si jcih nestačí užít *4*
  • Re: Podivný e-mail

    PÍČO
  • Dodatek k nadpisu

    .. aneb jak se i z té největší lamy může stát úspěšný parchant *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit