Přejít na výpis diskuzí

Bill Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

    Je treba, aby si vsichni uvedomili, ze Bill Gates sedi na prdeli a ceka az Apple neco vymysli aby to mohl zkopirovat. Windows vymyslel Apple!!!!!!!!!!! *16*
    • Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

      no bóóže *4*
    • Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

      Tomčo?? To si fakt ty?? *14* Twl..dobrý no..ses nepochlubil.. *14*
    • Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

      Tak to sem Tome nevěděla, že tady na tebe narazim... *1*
    • Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

      ty vole já s tebou naprosto souhlasím Tomati,je to bohatá kurwa a všechno kopčí BILL GATES vzal win. XP + linux + apple = vista naprosta kurwa vydělává na práci druhých a vím o tom úplný hovno tohle by dokázal každej blbec. *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
      • Re: Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

        Koukám, že ty tomu asi moc nerozumíš.. prej XP + Linux + apple ... nejvetsi joke
      • Re: Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

        Tak to dokaž, že to může každý. Nesahaš mu ani po kotníky.
  • Ach ti cesi

    JA vam nevim knourate jak svihli... tak naprogramujte jadro noveho OS vztvorte jeho prostredi postavte ho na nejake rozumne platforme a cmoon mate stejne sanc ejako on kdyz to bud ekvalitni... problem je ze to kvalitama nikdy nedosahne Microsoft produktum ac maji sve mouchy je v nich vlozena mnohaleta praxe a nejnovejsi technologie... proste udelal neco co jen tak nekdo nezopakuje to mate jako ropne spolecnosti to mate taky monopol vpodstate potlacuji rozmach alternativnich pohonu... nikdo nic nenadela hold je to tak jak to je. U me je to clovek co ma muj maximalni respekt za svou snazivost a zaroven obetavost pro ostatni.
    • Re: Ach ti cesi

      Ale s obsahem souhlasím *3*
    • Re: Ach ti cesi

      Prosím, držme se gramatiky české a slovo "hold" používejme ve správném slova smyslu - tedy "oslava" - vzdát hold. Ve výše uvedeném příspěvku by bylo lepší použít slovo "holt" - tedy ve smyslu "nu což" apod.
  • gjh

    mal stastie
    • Re: gjh

      Tak to není vůbec jisté. Jisté je, že mu finančně pomohl jeho otec, celkem finančně zaopatřený. Co vím tak Willy Gates III je ze zámožné rodiny.

      Tedy by bylo mnohem trefnější napsat, že se uměl narodit a být ve správnou dobu na správném místě. *1*
  • závist

    Kdyby mi daroval nějakou tu miliardu(klidně korun),tak bych si nestěžoval
  • Zasluhy

    Bill a jeho spolecnici s masovym rozvojem pocitacu a programu skutecne hnuli dokonce premluvili i firmu IBM, kdyz predtim byli odmitnuti u jinych firem /treba XEROX/ predstave, ze bude mit pocitec kazdy nikdo neveril, ano to byl a je prinos a nyni zapory. Tak jako ja si produkty MS koupili i ostatni uzivatele u me to byl MSDOS5, 6.2, 6.22 Win 3.1 Win 95, Office 97 prof. dale Win 98 a zde zacal problem prestal me jit excel. brzy jsem vse odhalil tvurce programu jenom prejmenoval soubor xl8405.dll na xl8805.dll/spatny, ale ucelny zert/ a to zrejme jenom proto, abych si koupil novy office je jsem nic nekupoval a soubor prejmenoval, dale jsem zjistil, ze pri instalaci noveho softu od MS se pouzivaji dve metody expresni /doporuceno/ uzivatelska /pro zkusene uzivatele/ smysl tohoto rozdeleni je v tom, ze expresni metoda neinstaluje vstupni a vystupni filtry z jinych verzi. Tak muj office 97 prof. byl postupne od datoveho stromu MS odrezavan /pouceni microsoft prodava sve produkty stale dokola, pravda je ,ze jsou vice mene vylepseny expresni instalace vsak zustala a moje jedina reakce byla v pouzivani formatu .rtf od teto doby pouzivam ruzne verze linuxu v soucasne dobe linux kubuntu 7,10 /vrele doporucuji/ trochu nektere instalace softu drou je nutno sahnout do prikazoveho radku / u me to byl pripad instalace tiskarny XEROX/ linux system je ok nekolika mym kamaradum a klientum jsem jej nainstaloval a vsem tem novym neprislo divne, ze nepouzivaji "OSMS" Verim, ze podil v pouzivani linuxu bude stale vetsi pak prijdou i jini vyrobci programu svet se stane klidnejsi a slusnejsi, lide se nauci programy kupovat a dlouhodobe pouzivat.
    • Re: Zasluhy

      Milí Oldřichu,

      i nadále užívej a zvelebuj onu hříčku přírody jménem linux. Až jednoho dne zjistíš, že ti za tu celoživotní práci nikdo nic nedal, nemáš co jíst a nemáš z čeho platit nájem, prozřeš, a možná (teoreticky) uznáš, že linux je jen srandička pro študenty.

      Pak ti taky dojde, proč existuje placený software a proč ten placený software je zákonitě úspěšnější než ten neplacený.

      Ve dnešní společnosti, kdy se platí za bydlení, zdraví i zábavu se něco zadarmo zákonitě dlouho neudrží. A pokud udrží, tak jen proto, že někdo díky tvorbě onoho zdarma "výkutu" o něco přichází. A to něco je čas.

      A ten si pane, ten si nekoupím ani já, ani Vy, a ani ten nejbohatší člověk William Gates III.

      Jen ten Willy je ten, kdo se směje, protože už díky svému SW nemusí nic dělat.

      A to ani nemluvím o tom, kolik lidí má na celé planetě díky MS práci. Tohle LINUX NIKDY NEDOKÁŽE.

      José *9*
      • Re: Re: Zasluhy

        A omlouvám se za pravopis ve svém příspěvku, má totiž začínat - "Milý Oldřichu" *3*
  • Zavist

    Tak tohle je vtipny, po precteni tohodle zjistuju ze ta ceska zavist je pravda, a ta ceska blbost taky! hodne lidi si neuvedomuje ze tohle je diskuse ne naka skladka smajlu! *13*
  • Jak se člověk mýlí!

    Zdravím,
    a jsa zklamán jen se divím!Kdosi mě doporučil tento web,"podívej se tam jsou zde zajímavé diskuse.Ovšem to,co jsem ZDE shledal je na stejné úrovni jako ona pověstná"Seznamová divočina".Dík!Jen poznámka.Pan Gates se nahoru "vymakal",a Vy někteří,jste normální žumpáci a chlívníci!Což o tom PUBERTOSS-ové u nich jak začnou dělat "svaly" to je normální duševní posun,ale dospěláci??? *9*
    • Re: Jak se člověk mýlí!

      pane goodness to ste teda peknej pitomec! staci se podivat na vas prispevek a je hned jasny jak se clovek myli... *1*
      • Re: Re: Jak se člověk mýlí!

        ale s tim prizpevkem s linuxy souhlasim ;)
      • Re: Re: Jak se člověk mýlí!

        No tady nesouhlasim, lidi co tam pisou kokotizmus a cau pico sou fakt divny to by tady nemelo bejt vubec *9*
    • Re: Jak se člověk mýlí!

      No teda nechtěl bych s nákym z jeho decek do skoly *9* *13*
    • Re: Jak se člověk mýlí!

      Plně souhlasím, diskuse IQ-tykve a to jsem se dopracoval jen k druhé stránce!
  • Nejbohatší?

    Pokud vím B.G. už dávno není nejbohatší člověk světa.
    • Re: Nejbohatší?

      tam máš napsaný v kerejch letech ty blbe
  • Dodatek k nadpisu

    .. aneb jak se i z té největší lamy může stát úspěšný parchant *5*
    • Re: Dodatek k nadpisu

      Aneb - jak se z člověka stane závistivá lama, co kubajzi? *15*
    • Re: Dodatek k nadpisu

      Ty jsi guma.
  • Je to pěkné přijďte se ke mě podívat bydlím na sluneční v Luštěnicích má rozbitou fotobuňku *5* PSČ: 29442

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit