Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • b.i.l.l.i.e

    ANTI-FANS neexistujou!

    podle mě žádní anti-fans neexistujou! jasně sou lidi, který TH absolutně nesnášej!! ale to neznamená že si tam někde uvnitř nezpívaj jejich písně!! já byla stejná! pomlouvala sem je.. a to dost hodně dokovaď mě jeden úžasnej človíček nedonutil abych si je poslechla a teď.... nedám na ně dopustit!!!! J e to můj život... všichni kdo je pomlouvaj tam někde uvnitř je absolutně obdivujou... ale bojej se to přiznat protože by je okolí nevzalo..!
    Tímto příspěvkem nechráním nijak už zmíněné anti-fans ale podle mě je to prostě pitomost! anti-fans nejsou a tokio hotel sou nejlepší a vždycky a budou! *3*
    • Re: ANTI-FANS neexistujou!

      hele anti fans existujou je fakt ze ja sem proti anti fanouškum ale proste to tak je........je mi to líto......ja kdyz jdu s nekym ven tak jen od jednoho človíčka neposloucham ze sou teplí fakt je skoda ze sou takovi lidi ale ja kdyz sem se koukla na zaznamy z koncertu moc tam lidi nebylo prichazej o fanousky je to videt ale co my s tim.........:-(
      • b.i.l.l.i.e

        Re: Re: ANTI-FANS neexistujou!

        je mi to líto ale musim uznat ze mas pravdu....... *9*
  • vysvetlení

    proč nenávidět TH? To je přece blbost, anti TH sou lidi kteří si vymýšlí blbosti proti Tokio hotel které jsou dělané naschvál tak aby naštvaly jejich fanynky. Fanynky na to skáčou a s anti fanoušky se ještě hádají což motivuje anti TH aby ve své činnosti pokračovaly. důvodem veškerého antitokiování je snaha všech fanynek být ten největší fanda TH, chování se fanynek na koncertě i hysterický jekot fanynek před koncertem. být Anti TH znamená být bojovníkem proti fanatizmu. pročtěte si příspevky vsech fanynek na tehle strance. pořád "miluju ho je sladkej, milassek nejvetsi" atd. Lituju kapelu TH za to že mají takové fanoušky.
    • Re: vysvetlení

      nejsou vsichni fanousci jako fanousci, jsou to fanousci na nekolik skupin, ty histerický krávy, který se naserou kam můzou , tak tyhle nemá rád nikdo jak fans tak antifans, ty delají jenom ostudu vsem těm fans které jsou normální a nedělají žádnou histerii, pak jsou fanousci kterí jsou naprosto v pohod a normální lidi, maji spostu super prátel ve svém oboru jezdí na srazy a užívají si spoustu legrace, pak jsou fanousci, kterí je poslouchaji,ale treba jenom pár písnicek, nemuzete vsechny fans házet do jednoho pytle
      • Re: Re: vysvetlení

        Přesně tak, neni fans jako fans. Histerické, ječící a omdlévající fanynky má spousta kapel. Ne jen Tokio Hotel. To k tomu zkrátka patří. A nemyslím si, že by to těm kapelám nějak vadilo. Naopak, v tom čiší jejich úspěch. Pak jsou fans které jdou na konzert, zazpívají si, vezmou si autogram a jdou domů a pak ty které ani na konzerty nejdou a poslouchají CD v pohodlí domova. Tak to prostě chodí.
  • bellunqa

    Forewer

    Jako, žádný skupiny na moje miláčky nemaj ... plostě ne. Tokio HOtel jsou, budou a byly nejlepší!!!!!! Prostě jsou jenom naše, ikdyž mě poslední dobou pěkně štvou :d *14*
  • ...

    Miluju ho, je dokonalej, prostě dokonalej, nejni jiný ještě lepší slovo! (nebo jo? :)
    umírám z něj
  • milášek

    billíček je nejkrásnější a nejužasnější kluk na světě bez debaty!!!! *14* *14* *14*
  • Simulinka 1

    Holky de se vam prihlasit, aby ste mohly vkládat fotky mě to totiž nejde.
  • billik1997

    billík mucQ :-*

    mucQ mucinQy jáá lawuju billíškaa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* LOVE LOVE

    I LOVE BILL!! *14* *14* *14* *14*
  • Ach můj bože

    Jak to tady tak čtu, tak si říkám, že zaplať pánbůh, že TH neumí česky a nepročítaji takovýhle weby. Asi by jim z toho bylo dost těžko. Hádáte se tady naprosto pro nic. Anti fan se tu snaží všechny přesvědčit o své pravdě a fanatický fan tady píšou co dělaj po nocích. Jedno lepší než druhý. Proč tu nemůže napsat nějaká normální fans, nebo anti fans nějakej pádnej důvod proč je poslouchat, a nebo naopak neposlouchat. A ne tu házet důvody že TH jsou hnusný, protože vypadaj jak buzny. Každá kapela má nějakou image. TAkovej Lauri z Rasmus taky chodí zmalovanej a nikomu to nevadí. A podle mého osobního názoru takový kluci z US5 vypadaj daleko víc jak teplý (ne všichni teda), ale tohle nejsou důvody proč by se nějaká kapela neměla poslouchat. Každej máme nějakej styl co se nám líbí. A nemyslim si že by fans TH neposlouchali nic jinýho. I když některé možná ano, protože se zdá že jim lehce přeskočilo, ale tak to bejvá. Vždycky byla, je a bude nějaká éra, která poblázní. Za našich rodičů to byly Beatles, za mě Lunetic a teď jsou to TH. Podle mě TH nejsou špatná kapela. Na němce zpívaji dobře, mají svůj styl se kterym prorazili a nepotřebujou někoho kopírovat. Nebyla jsem na konzertě, nemám ani autogramy a poslouchám i spoustu jinejch věcí, ale jejich hudba mi přijde taková na pohodu. Za pár let se tu takhle budete dohadovat o uplně jiný kapele. O tom je holt showbiznis. TAk to berte s nadhledem. *3*
    • Re: Ach můj bože

      Jo..taky souhlasím.
    • tokima1989

      Re: Ach můj bože

      To máš pravdu,ale podľa mna by do FAN clubu nemali chodit anti ale to je ich vec.Potom sú zbytočné nezhody,ak dajú pokoj oni nám tak aj my im. *15*
      • doris

        Re: Re: Ach můj bože

        Jo šak já taky TH poslouchám a mám je velice ráda. Ale poslouchám i spoustu jinejch věcí. No a pokud jde o ty antifan, tak to je bohužel začarovanej kruh a člověk v tomhle případě vždycky mluví do větru no
    • Re: Ach můj bože

      Tos fakt trefila já třeba mám ráda TH ale poslouchám třeba něco jinýho. *3* (Ale TH sou skvělí). *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • billy.kaulitz

      Re: Ach můj bože

      Konečně se objewil někdo trochu normal kdo tohle wšecko chápe :)Souhlasim se tebou čéče :D *1*
      • Re: Re: Ach můj bože

        Díky *3*
        • billy.kaulitz

          Re: Re: Re: Ach můj bože

          Nemáš zač *3* *15*
  • Billí,nejůžasnější kluk na světě!

    Billí,je prostě nejkrásnější a nejmilejší stvoření na tomhle světě,kéž by všichni kluci byli jako on...:( *14* *14* *14* *14*
    • :D

      Ja TH jako nee...ale keat vam do toho nebudu,ale teda musim protestovat pac kdyby byli vsici jako..ehm..mno vite kdo,tak to by teda byla nuda nad nudu...:-!
  • Bill je boží, fakt ho žeru. Nikoho tak brutálně vymakanýho jsem neviděla, je úžasnej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit