Přejít na výpis diskuzí

Billy Idol

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Billy Idol je pořád idol a veliká legenda. Přijďte se podívat na jeho koncert a uvidíte, že energii vůbec neztratil. Doporučuji zakoupit nové album "Kings & Queens of the Underground.
  • myslela som si ,že Billy Idol je len taký pekný panáčik nejak som začala počúvať jeho piesne a môžem povedať sú super veľmi sa mi páči JOHN WAYNE pesnička,HOT CITY,MONY MONY a daľšie takže netreba ho súdiť podľa vzhľadu ten má neodolaťeľný je sladký
  • trochu to mate popletene punk to bol za cias Generation X,potom to uz bol iba ten americky akoze punkrock co mne vobec nevadi a ked som si myslela,ze skladba rebel yell je vrchol tak scream alebo superoverdrive ma presvedcili ,da sa to aj lepsie ,len by to chcelo menej botoxu :)
  • A ty seš vyje...á pí.a debile!!!
  • Jo, Evile eye je taky dobrá. A že si o Billym nevěděla, se nedivim. Snad každej zná jeho skladby, ale už ne každej jeho jméno. Což je škoda ne?
  • Ne, je to ubožák, co se zblije po malim pivu a závidí, že Billy něco umí. No, zkrátka to napsal nějakej kus debila, co o něm ví kuloví a poslouchá trapácký předělávkový diskárny 21. století.
  • Takže pár info: Neni gay, ale tvářil se tak, protože Bowie se stal legendou až potom, co mu Mercury poradil hrát teplýho. Taky Idol má punkerskej styl života a ty vypadaj trochu teple. Navíc má děti, jen jsou dobře schovaní kvůli novinářskejm supům. Za druhé: Debilové ste vy, co ho pomlouváte, protože se mu podařilo udržet punk na hudební scéně. Dále: Ve filmu The Doors jsem ho taky nepostřehl, ale už vim, koho tam hraje a je fakt k nepoznání. A skladba Speed je dobrá, zato Rebbel Yell už mě moc nebaví, protože je často hraná, přitom má dost dobrejch songů. Například Morrisnova "L. A. Woman" či "Cradle of love" a mnoho jiných. Prostě je DOBREJ!!!
  • sulpicia

    Re: billy idol

    Když tě nenapadá nic moudřejšího,raději nepiš vůbec! *13*
  • Re: billy

    Stevenson je bůh.
  • Re: billy idol

    a ty jsi tak trochu blb,co?
  • mustaine

    billy idol

    je to obycejnej opilec
  • elisa_day

    doors

    tyjo, the doors sem videla asi tisickrat a nikdy sem si tam Billyho nevsimla, asi ho tam jdu hledat...to je vostuda *3*
    p.s for Pastika: ja mam takovej pocit ze to gay neni...nekde sem cetla nejaky zminky o jeho rostenkach ..ale co ja vim koho suka, zejo:) je to frajer.... *5*
  • Billy Idol

    Snažila jsem se najít něco z jeho soukromého života a jediné co jsem našla bylo,že se málem předávkoval.Ani žádnej soukromej život nic - on to je gay? Nic proti němu.Jeho písně jsou ještě v dnešní době dost hraný a líbivý..
  • billy idol

    také zpíval billy idol - speed. mrkněte se na www.youtube.com.moc hezká písnička *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *3* *14*
  • idol

    BOREC
  • billy idol je moj idol

    billy je fakt super, ked som ho videla v jednom filmu hned som si musela stiahnut album.paci sa mi.nema to chybu.
  • hmmm

    donedávna jsem ani nevěděla že někdo jako Billy Idol je. ale když si brácha pustil jeho cd tak jsem žasla. hrozně se mi líbí písnička Evil eye.
  • čaU

    no musim říst, že jsem zažil tohle: dlouho se mi líbil Rebel Yell, když jsem ho slyšel v rádiu (podotýkám, že jsem celkem fajnšmekr a že si rozhodně nenechám říkat discofil). Na youtube jsem si ho vyjel a vod tý doby ho fakt sjíždim. Ta energye, která v tomhle songu je, ta mě bere. Nezapřou se v něm punckový začátky. Můj povrchní názor,že je to spíš idiot než zpěvák, jsem velmi rychle a podotýkám že rádd a příjemně překvapen, změnil. Čau Jarda
  • Re: je to debil

    Dement ses ty, Billy je idol!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit