Přejít na výpis diskuzí

Blanka Bohdanová

OSOBNOST 24.8.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hodně zdraví Manon!

    Vážená paní Bohdanová,
    s velkým předstihem Vám přeji k blížícímu se jubileu hodně zdraví. My Pardubáci nezapomeneme na Vaši Manon, kterou jste tady před více než 50 lety hrála.
    Jako študáci jsme se na Vás chodili dívat a záviděli panu Urbánkovi.
    Jiří Černý
  • prosba

    Vážená paní Bohdanová,nemohu na Vás nikde najít mailové spojení,proto píši sem.Chtěla jsem se zeptat,zda byste neměla zájem o výstavu na našem zámku v Čečovicích 3.-4.9.,můžete vidět naší činnosti na www.csopa.info či na rajce.net pod miroslava98.Prosím,napište mi jen, zda Vám byl tento příspěvek doručen.Velice děkuji.Byla jsem na Vaší výstavě tady v Plzni a cítím, že by se do našich prostor barokní sýpky Vaše obrázky hodily. Moc děkuji za jakoukoliv odpověď. pěkný den, srdečně zdraví a jen dobré přeje M.Šusová - Český svaz ochránců památek v Plzni
  • Skláním se před Vámi

    Paní Bohdanová, také blahopřeju, třebaže těch Vašich osmdesát je těžko uvěřitelných. Viděla jsem Vaše obrazy v ateliéru Kuba, dále pak Váš medailon v TV. Dnes mě zase zaujal rozhovor pana Cibulky s Vámi. Vaše nesmírně moudrá slova v obou pořadech mě okouzlila, a to doslova. Mně bylo "pouhých" 58 let a mluvila jste mi z duše. Uvažuji podobně jako Vy, čili jste mě tak trochu podpořila.
    Děkuji
  • narozeniny

    Milá paní Blanko
    Přání k Vašemu jubileju,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • Skvělá herečka

    Jako hraběnka ve filmu Poklad hraběte Chamare je nezapomenutelná skvostný výkon hodný Oskara *4*
  • Poděkování a vspomínka.

    Vážená paní Bohdanová.Přeji Vám mnoho hereckých úspěchú a vše to nej do dalšího hereckého života.Mám na Vás velkou vspomínku na natáčení serialu Náves a tak i na to jak jsme spolu hovořili vtehdy jsem byl jeden s členů ostrahy a mohu říct že váš rozhovor a úpřimnost mě potěšíla. Neustále vspomínám na natáčení jako i všechny ůčastníky kteří zde v tomto filmu ůčinkovali.Děkuji za nepakovatelný zážitek a krásné chvíle při Vašem povídání a vzpominkami Proto přeji mnoho zdaru a ůspěchú Drabík Mojmír
  • Vážení,
    dnes jsem s paní Blankou jela autobussem MHD. Daly jsme se do řeči. Je moc příjemná a udělala mi tím moc hezký den.
    *14*
  • Vážení lidé, neobracejte se zde na celebrity, oni sem stejně nechodí a tudíž vám ani neodpoví. Přemýšlejte *14* *3*
  • Vážená paní Bohdanová.
    Gratuluji Vám k předání ceny Thálie a ještě více přeji móc a móc zdraví. Jako vojín zákl. služby v Pardubicích jsem byl na představení
    MANOM .. nechalo ve mne krásnou celoživotní vzpomínku. // padesátá léta. //.
    Miroslav Dvořák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit