Přejít na výpis diskuzí

Bob Frídl

OSOBNOST 23.1.2009 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně mě trápí, že nemoc si vybrala zrovna takového člověka. A velká škoda, že se pan Bob neuzdravil, i když bojoval. Je to o štěstí a já mu ho tolik přála a věřila, že bude žít.
  • S bohem.....
  • Pane Bobe Vaše písničky nám tady zůstanou a my na Vás nikdy nezapomeneme.Ela
  • charismaticky zpevak s neopakovatelnym hlasem a dal neni co dodat.bobe budes nam chybet.uprimnou soustrast cele rodine.
  • To

    jaroslava (anonym)
    Cituji:
    Mily Bobe kouknete na www.czchem.cz treba je to cesta k vyleceni mame s tim dobre zkusenosti. Vase fanynka
    20.9.2012

    Vždyť jsou to chemikálie k bělení textilu, ne? A Bobovi, pokud se tím řídil, to nepomohlo.
  • Mily Bobe kouknete na www.czchem.cz treba je to cesta k vyleceni mame s tim dobre zkusenosti. Vase fanynka
  • Ahoj Bobe,
    dnes jsem tě potkala na lyžích na Stupavě a po 40 letech tě poznala, i když jsi říkal, že nejseš Bob Frídl. Prozradil tě tvůj hlas a úsměv. Byl jsi kamarád Karla Vakoče a v roce 1973 jsi byl na naší svatbě. Jsem ráda, že jsem tě viděla a přeju hodně zdraví a spokojenosti. Hana, kdysi Vakočová
  • milej bobe, snad si vzpomenes na klucika ktery te z dnes jiz zapomenutych duvodu navstivil na staraku v malym bytecku? ve dvore celniho domu, ulice vinohrady?
    magnetofon sonet duo, kytara, zima a dylan.
    snazil jsem se ti jako ucen v avivi vyrobit jakysi drzak na foukaci harmoniku ke kytare,na krk, jeste bych nekde doma v brne nasel tvuj "betalne" tech. nakres.
    moc se to nepovedlo, co si pamatuju.
    jeste jsme spolu byli na pulnocni u"u jakuba", takova mala partija, jeste vidim u cekani na rozjezd salin u nadrazinama postavenou a zapalenou svicku na bedne s piskem, tvoje mrazovky-duchodky, betalne zimak a ver, kazdy vanoce zde v bavorsku si zavzpominam.
    nemluvim ani o bojanovicich a boleradicich, oba jsme tam meli vazby, ty diky mamince a ja otci.
    no, je toho moc na vzpominani, trochu spolecnyho mame i dnes, ja jiz 32 let v bavorsku, ty uz ses vratil, ja jednou nohou "su" v brne porad, na definitivni navrat to ale nevypada.
    dnesnim dnem, (ten klucik),mam sedesat a tak uz je na co vzpominat.
    preju ti jenom jedno a jiste se na tom prani shodneme vsicni co te znaji, znali a maji radi, mirek...polehraz@seznam.cz
  • Milý Bobe, potkala jsem vás nedávno na Žluťáku, taky jsem válčila a vyhrála....přeji Vám hodně zdraví, ostatní přijde samo...držím vám palce v těžkém boji, ale věřím, že zvítězíte.....DRŽTE SE!!!!!!!!!!!!
  • I já jsem od svých 13 vzhlížela ke svému idolu Bobu Frídlovi. A jeho nádherné písničky mi pomáhaly v krušných chvílích v životě. Tak snad naše přání pomohou i jemu překonat vše zlé.
    Hodně zdraví a štěstí *4*
    PS. Nějaký koncert nebo recitál bych ráda navštívila.Ovšem ostravsko je daleko.
  • Milý pane Bobe
    Přání k narozeninám všechno nejlepší! *4*
  • Včera jsem se dozvěděla zprávu o nemoci idola mého mládí.Krásné,romantické písničky mě provázely od puberty a ještě dnes když je slyším,tak vzpomínám...V paměti mám 2koncerty ve Val.Meziříčí-v roce 1972 v sále zámku Žerotínů a 1975 v M klubu.Na tom prvním jsem se potkala se svou platonickou,posléze opravdovou láskou,na druhém jsme byli už s mým nastávajícím mužem,se kterým jsme spolu dodnes.Milý Bobe,přeju hodně síly a výhru nad tou "příšerou" *4*
  • plecotussa
    v roce 71 jsme s Bobem pilovali pisnicku Jen vitr to vi,bylo mi 21 a nehodili jsme se po kratke dobe k sobe. Ztratila jsem manzela v roce 92 a roce 2000/podobal se Pepikovi/.Bob bzl klasicky krasny a trosku prasteny. Pred rokem dali lekari 2 mesice zivota memu muzi c.3 a dodnes je zdrav a vitalni,po operaci ma sice uri stomi/vyvod moci/ ale to je jen mala dan za novy zivot. sama jsem prosla rakovinou v roce91 a bylo midnes tezko,slyset ve zpravach,ze i Bob se pere s rakovinou plic. Dokud mame jiskru,lasku a chut zit,neni nic ztraceno. Preji,aby se Bob dockal stejneho pozehnani jako muj manzel-od prahu k smrti do budoucna plneho lasky a zivota----i kdyz treba s malym omezenim.Zdravi Brno devce Zdenka
  • Re: Re: Bob Frídl

    Alenko,nejenom brněnských.....Tohoto zpěváka mám ráda od školních let.Jednou jsem mamce pustila písničku,kterou Bob sám složil.Nádherná píseň,jmenuje se -Co zůstane po nás.Mamka mi řekla-Lenko,když zemřu,nechej mi zahrát tuto písničku.Za rok jsem jí přání splnila....
  • přání

    Milý pane Bobe
    Gratulace,přáníčko k dnešním narozeninám
    přání všechno nejlepší. *4*
  • Re: Re: Bob Frídl

    Byl krásnej,proč nebyl herec? To nikdo neviděl za ta léta? :-)
  • Re: Bob Frídl

    *3*
    Jo, jo, copak Bobík. to byla platonická láska mnoha brněnských puberťaček 70. let. Také jsme s kamarádkou chodily na jeho recitály. Docela bych na něj šla i dnes, zavzpomínat si na dětská léta...
    Zdraví Alena
  • Bob Frídl

    Bob Frídl to je legenda brněnský
    zpěvák,muzikant,sklad atel.
    Martha@Tena Eleftriadu.
    Výborná trojice.
    Báječné koncerty.Na rozhlasových
    vlnách,gramofonové deskyLP,SP,CD.
    S Úctou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit