Přejít na výpis diskuzí

Bobby McFerrin

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je úžasnýýýýýýý
  • no prostě bomba

    Bobby... už o něm slýchám víc jak 10 let a nikdy se mi nestalo, že by mě jeho písničky nudily. Je to člověk, který opravdu procítí každý takt... zpívá celým tělem. Písnička Don't Worry Be Happy mi vždycky dokonale zvedne náladu.. Bob¨by je prostě absolutně úžasnej človíček...
  • clovek,ktery se jen nebal vyuzit svuj dar.dobre s nim nalozil.symbolem je uprimnost.aspon na chvili me to odpoutalo od bezneho stereotypu..jsem rada za tu chvili..
  • Prvotřidní klasika... Novodobý Jazz... Boddy McFerrin... je třída... prostě nádhera.. nemám slov!!!
  • ...

    jee,vcera vecer sem na nej v tv naraazila selkem nahodou a rozhodne nelituju...;-))je vybornej!!!
  • TV

    Objevila jsem při přepínání televizních kanálů a jsem ráda, že všude jinde zrovna byly reklamy, protože tenhle zpěvák je vážně machr!!! A ty Grammy si zasloužil, o tom nemůže nikdo pochybovat!
  • Pre mňa novodobej Beethowen *3*
  • ferrin

    Kdo ho zna by rek spis takovej...novodobej mozart :) *1*
  • velký člověk

    hezký ucelený dokument úžasného člověka a zpěváka,který jsem viděla jen náhodou ne cíleně,ale sledovala jsem ho s otevřenou pusou až do konce.Také si pořídím jeho nahrávky stojí to za to.Zůstal lidský a přirozený,i když toho tolik dokázal.
  • Uff poviem Vám dodnes som poznala Bobbyho len ako speváka piesne Don´t Worry ...a tá na mňa Bohvie ako nezapôsobila vôbec som netušila kto to je a čo dokáže ked som si pozrela ten dokument o jeho tvorbe mala som pocit akoby som sa dotkla hviezd či chytila vietor ten pocit bol nový úžastný neopakovateľný nechápem cítila som sa ako dieťa ktoré práve objavilo svet krásne.... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit