Přejít na výpis diskuzí

Bobby McFerrin

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velký člověk

    hezký ucelený dokument úžasného člověka a zpěváka,který jsem viděla jen náhodou ne cíleně,ale sledovala jsem ho s otevřenou pusou až do konce.Také si pořídím jeho nahrávky stojí to za to.Zůstal lidský a přirozený,i když toho tolik dokázal.
  • Uff poviem Vám dodnes som poznala Bobbyho len ako speváka piesne Don´t Worry ...a tá na mňa Bohvie ako nezapôsobila vôbec som netušila kto to je a čo dokáže ked som si pozrela ten dokument o jeho tvorbe mala som pocit akoby som sa dotkla hviezd či chytila vietor ten pocit bol nový úžastný neopakovateľný nechápem cítila som sa ako dieťa ktoré práve objavilo svet krásne.... *3*
  • smekám

    I ja jsem nahodou prepla a to byl muj konec.neco tak uzasneho jsem dloho nezazila.Smekam pred nim.Souhlasim s tebou Lenko, ze se clovek hned zamiluje.Jedno je slyst a druhe je i videt.jdu hned patrat na net.
  • mgferrin

    dnes jsem ho náhodou viděla v TV...asi tak 3min, jo a koukal ajsem s otevřenou pusou. Už jsem ho slyšela dřív... ta hudba mě pokaždé mrazila, ale až dnes jsem měla tu možnost jít hned na net a najít si podle porgramu kdo to vlastně je. Je fakt super a myslím, že jsem se zamilovala *4* . Jde s e pídit po tom kde sehnat jaho nahrávky..tak čus bus
  • No prostě černoch - co dodat:o))
  • hmm
  • :o)

    je to genius
  • Mno tak to zase joooo

    To co Mcferrin dokáže je pro mě nepochopitelné!! Ale je to nádhera :)) Mám všechny jeho desky ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit