Přejít na výpis diskuzí

Bode Miller

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BODE JE HVIEZDA

    BODE patri medzi naj lyziarov vsektych dob...Je to moja srdcovka. fandim mu od zaciatku. Najviac na nom obdivujem to, ze je nezavisly, jeho jazda ma vzdy nieco do seba. V poslednom case sa ukazuje ako velmi vsetstranny..Proste ide si svoje a ked sa mu nieco nepaci da to jasne najavo.na nic sa nehra -je sam sebou...Je proste originalny. a navyse je taky sladuckyy.mnam *14* *14*

    PS1: trosku odveci- ale nenaividm lyziarov, na ktorych zjavne vidno aki su nechutni karieristi. Aspon mne sa tak javi u muzov hlavne Benjamin Raich a u zien Marilies Schild, ta ked nebrala prve miesto prisiel plac.Je to trapne navyse ma pomaly 30 rokov tak by sa mohla z toho dostat. Jednoducho ti dvaja sa nasli.

    PS2: Aj preto ma BODE u mna + .Nanho ked sa pozriem tak je kludny alebo sa usmieva aj ked mu nejde. Skoda ze mu tato sezona (08/09) velmi nevychazda. Ale ta minula bola perfektna

    PS3:Prajem mu hlavne vela vela zdravia a stastia. Nech sa mu dari

    Myslim ked odide z WC, jeho skalni a aj cela sportova verejnost nanho len tak lahko nezabudne.

    *3* !!!GO BODE GO!!! *3*
  • kazdej lyzar je osobnost,a ti dva jsou fakt dobry, ale co takovej Hermann Maier? tak tohle je lyzar..! *3*
  • hermann je urcite nej osobnosti, protoze dokazal neco co nikdo jiny nedokazal...jinak kazdy lyzar jednou skonci, a vzdy se najde nekdo kdo zase vyhraje dost zavodu a zase ho lidi budou mit radi, protoze si budou myslet ze je nejlepsi...jasne ze je...a taky rok co rok se zapomina na ty co dokazali jeste vic...vsak po tech letech bych rekla, ze to uz lidstvo bere jako neco bezneho, proste to povazujou za samozrejmost, lance prezil rakovinu, a vyhral tour de france, herman mel bouracku a zase se vratil...ale kdo zkusil jezdit zavody, tak urcite vi co to je...
  • Bode!!!

    Bode je s Tedem Ligetym uplne nejlepsi zavodni lyzar planety, at si rika kdo chce co chce...
  • opravdu

    bode je bode.každý jsme jiny a nejak vyjimecny.on dostal prilezitost toho využít a zviditelnit se.ted jeho jméno zná každý sportovec...je jednička *4*
  • kniha

    Neviete kde by sa dala zohnať kniha o Bodem "Rychla jizda", na Slovensku ju nemaju v ziadnom internetovom obchode...
  • Bode

    Bode je nejlepší,je úžasnej.A jeho knížka taky. *14*
  • Bode

    Bode je fakt dobrej lyžař a hvězda, ale Hermann Maier to byl stroj na úspěchy a kdyby ho tenkrát nesundala z trůnu ta nehoda, tak by dneska s Bodem ukázali mladým lyžařům, že nepatří do starého železa.
    Hermannův fanklub má jen 12 členů tak se koukejte přihlásit!!! *13* *3* *4*
    • minka

      Re: Bode

      já jsem ve fankubu Hermana už dávno *4* Já poznám dobré lyžaře a tím Herman zajisté je. *3*
  • minka

    BOREC

    Bode je BOREC!!! I když letos nějak nezářil, tak ukázal, že se nebojí jet závody naplno i když nemá dobrou sezónu a každý bod je cenný! Je to prostě PAN lyžař!!! Klobouk dolů před tímto chlapem!!! *4*
    • Re: BOREC

      Taky si myslím, že je Borec s velkým B.Protože to co dokázal, jak se dokázal poprat se svým osudem s pádem v Naganu..ne moc lyžařů se dokážou zase vyhecovat a bojovat dále..je to prostě úžasné jak můžeme vidět,že ho nic nezastaví..proto smekám kloubouk..před ním.je to hvězda a určitě si to zaslouží a zasloužil""!
  • Sem nikdy nerekla ze Herman je spatnej lyzar..ale uz ma karieru skoro za sebou...to ovsem neznamena ze k nemu nemam uctu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit