Přejít na výpis diskuzí

Bohdan Tůma

OSOBNOST 14.7.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další můj souznitel v dnu narození.

    Děkuji Bohdanu Tůmovi za dnešní vstřícnost při fotografování na Barrandově. Dnes 25.1 2011 se v místnostech barrandovských ateliérů se mnou vyfotografoval. Je to dvanáctá celebrita narozená 6.září. Zdraví souznitel v dnu narození Kamil *4* *4* *4*
  • Váš Stenly Ibkis je špičkový!

    Který idiot mohl dát Jima Carreyho Dejdarovi?! Vždyť oh ho přehrává! Snaží se být lepší než Carrey sám a tím ho jen kazí! Je papežštější, než papež!!! Vy jste český Jim Carrey jako F.Filipovský byl Louis de Funes! Proč jste si ho nechal vzít? Jestli je jen někdo v dabérském rozhodování šéf, pak ať se chytí za nos a najde odvahu si to přiznat!
    • Máš úplnou pravdu. Ve filmu "Já, mé druhé já a Irena" ho mluví Dejdar. Hned jak jsem to slyšela, tak jsem ten film vymazala. Je to hrozný, on to vůbec neumí, zatímco B.Tůma už má aji ten soucit k němu. K těm jeho xichtům :D Prostě Bohdan Tůma je nejlepší na Jima Carryeho!
  • Hele, je fakt, že Bohdana slyšet v reklamách taky nemusim a trochu mi to vadí, ale nevadí mi slyšet ho v každym filmu. Je vidět, kdo je prostě dobrej. A asi málokdo si všiml, že dabuje dokonale dost postav v Simpsnových a South Parku. Jasně, že je toho víc, ale.... Byl by to fakt dlouhej seznam. Viděl jsem starší film se Snipesem a nemluvil ho Bohdan a nedalo se na to koukat. A Kobra bez Bohdana by asi taky byla o ničem...
  • Bohdan Tůma určitě patří k jedněm z našich nejlepších současných dabérů,se svým hlasem může dabovat jak bělochy tak černochy a vždy to bude znít dobře a autenticky.Třeba Jima Carreyho si nedokáži představit s jiným hlasem,Bohdan mu sedí nejlépe.Byly pokusy nadabovat Carreyho Martinem Dejdarem(film Lhář),ale není to ono.Je to stejné jako když pan Filipovský daboval Funese,a každy jiný pokus(Krampol ,Lábus)a také už to nikdy nebylo takové....
  • dobrý den - Bohdan je bezva chlapík i jeho celá rodina je super stravili jsme společně dovolenou v Turecku v hotelu Lonicera choval se k nám jako by nás znal odjakživa jen tak za náma přišel a už to bylo strávili jsme krásnou dovolenou s člověkem který se nepovyšoval a choval se úplně normálně, každý večer jsme společně chodili na nákupy a večer při sklence sektu jsme se smáli skoro až do rána opraVDU JE SUPER A JEHO POPULARITU MU ZE SRDCE PŘEJI RENDA
  • Jo bohdan tuma je nejlepsi a muj nejoblibenejsi daber na svete.bez nej a jeho hlasu bych se nedokazala predstavit film.miluju ho je super daber..
    • Taky ho mam nrjradsi, samozrejme, ze mame hromadu vybornych dab. hercu, ale Bohdan dokaze nadabovat jak maly decko, tak staryho chlapa.. A to neni vse :-) je uzasnej !!!!
  • Pane Bohdane , vždycky !!! Vás moc ráda slyším ve filmu . Vy tomu dáváte tu "šťávu.
  • Pane Bohdane , vždycky Vás ráda slyším . Vy s Vaším hlasem tomu dáváte tu pravou "šťávu "
  • Petře, Vy jste dost ubohý chudák! Závist z Vás čiší proudem. Každému se líbí něco jiného, ale Váš komentář je dost ubohý a trapný. Kdyby měl každý takovou chuť a elán do práce, jako Bohdan. Jeho hlas je naprosto super a u konkrétních herců si nikoho jiného v českém dabingu ani nedovedu představit! Jestli Vám to připadne tak nevkusné a zřejmě jednoduché, proč to nezkusíte sám? Protože byste se sám ztrapnil úplně přede všemi, že??? *1*
  • Já Bohdana Tůmu znám hlavně ze seriálu cobra 11 a tam je super. Dokážete si copak představit Semira s jiným dabingem? Já tedy rozhodně ne.
    Takže pro mě je úžasný.
    • je to perfektni daber... muji jeho hlas,, je k nezaplaceni, hlavne bewerly hills a take dabuje Jasona prestlyeho v dnu trifidu,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit