Přejít na výpis diskuzí

Bohuslav Sobotka

OSOBNOST 15.10.2010 
429 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velice mě mrzí nezvolení J.Dienstbiera místopředsedou.Je to tak trochu ostuda,on,který je nejoblíbenějším politikem,je čestný,spravedlivý a mohl by přitáhnout do ČSSD mladé lidi,nebyl zvolen!Raději si ponecháte "šedé myši" v čele!Neříkejte,že všechno nebylo předem domluveno!Lidé Vám přestávají věřit!
  • Vážený pane předsedo,
    pokud to myslíte vážně s omluvou za výrok pana Mládka na sjezdu ČSSD, tak jej odvoláte s postu stínového ministra financí. Jenom v tomto případě, Vám budou lidé věřit. Všichni politici jsou zodpovědni za své výroky a nesou za ně plnou odpovědnost i s následky.
    Omluvu pana Mládka nepříjmám.
  • vadí mi jedna věc, je přece jasné že bez komunistů ČSSD své opravdu levicové sliby neprosadí. Tak proč ten antikomusnismus ?
    • Antikomunismus proto, poněvadž ví, že mnoho sociálních demokratů bylo za komunistů popraveno nebo vězněno
  • Bohušu, přeji ti, aby se ti a tvé zpropadené partaji ve volbách opět vymstila ta nesmírná mocichtivost a předbíhání událostí! Byli jsme toho svědky již vícekrát a snad se bude minulost opakovat... A vy, voliči ČSSD, uvědomte si, že nevolíte jen svou stranu, ale již nezakrytě i KSČ!!!
  • za to,jak ten gauner prodal OKD a byty tomu hajzlovi Bakalovi už socanům nikdy hlas nedám.stejná verbež a špína jak ODS.
  • Ahoj Bohuslave

    Prozba pro malé oživení ČSSD.
    je mě 41 let také nezapomínám co se dělo ve tvoji straně.Špidla tvrdil že platy poslanců jsou zmraženy do roku 2007 to říkal v kotli,mám to natočeno.Stihli jste si je navýšit ještě před volbama 2006 o 8500.KČ.Zbav se takového člověka. Tvrdík zesměšnil letouny ALBATROS L ALKA 159. dále málem přivedl do krachu české aerolinie.Zbav se takového člověka.Škromach na otázku proč prodáváte ČEZ odpověď o ničem nevím za půl roku bylo rozhodnuto 80 MLD.Zbav se takového člověka.Gross ostuda.......! Nemůžeš se divit že lidé nedůvěřují vaší straně,proto jste prohráli volby 2006.Je potřeba udělat gesto aby se ta důvěra zůročila ve váš prospěch.A ještě pokud ti můžu radit zrušte Těšínský sjezd věřím, že víš očem mluvím.Největší chybou také byl vstup do NATO bez referenda.Pokud to s náma myslíš vážně musíš někoho obětovat, to je v politice normální.Důvěra občana se těžce získává!Zamysli se nad tím!!!
  • Souhlas

    Vůbec se nedivím,že p.Sobotka této vládě nevěří.Já také ne.Za slušného považuji jedině p.Pospíšila a to je málo.Soc.dem.by se měla ještě rozloučit s p.Grossem,Buzkovou a přetrhat vazby na Kočku a Babiše a měla by důvěru slušných lidí. *14*
  • Co takhle začít přemýšlet hlavou ...

    Málem jsem dostala šok, když jsem četla
    aktuálně o tom, že chce ČSSD zvýšit daně
    pracovitým lidem. Prosím, přemýšlejte hlavou, než vypustíte do éteru takový
    nesmysl. Co takhle těmto lidem naopak daně snížit! Řekněte jim, že od určité hranice dosaženého příjmu snížíte daně o
    x %, při další vyšší hranici dalších x % ale výrazně a uvidíte, jak se budou lidé snažit. To co děláte je demotivující !!!
    Dejte se do kupy, jinak všichni, co makají, přestanou a nefachčenky neutáhnete. Nefachčenci ať do jednoho chodí zametat ulice. Jeďte se podívat za hranice naší republiky směrem na západ a jih a uvidíte stále ještě propastný rozdíl! Naučte lidi pracovat! Celý život makám, bude mi už 50, odvádíme poctivě daně a stále nemohu říct, že se máme dobře. Zdraví Vás ekonomka z Jižní Moravy.
    • Re: Co takhle začít přemýšlet hlavou ...

      Zavést progresivní daň je správné.Zavést vyšší daně na příjmy nad 100 000.-má logiku a podobně to funguje v řadě vyspělých zemí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit