Přejít na výpis diskuzí

Bolo Yeung

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bolo aka Chong-li

    Bola jsem si oblíbil po shlédnutí Krvavého sportu, od té doby jsem sháněl filmy s ním...Byl to námrdář, na záporáka se skvěle hodil
  • BOLO

    Profil Bolo Yeung jsem tady vytvořil abych ho trochu představil lidem kteří ho neznají. Bolo už ale filmi netočí takže žádný nový film. On už se jen vjenuje trenování. Ani na internetu se toho o něm moc nedovíte. Nikde skoro žádné fotky ani články a proto ho tady představuji. Tak kdo by o něm něco věděl tak to tady hoďte
  • BOLO

    Jo Bolo je super chlapík, v KRVAVÉM SPORTU jako Chong Li měl dobře vymakané tělo,hlavně prsní svalstvo. Moc fimů jsem s nim ale neviděl, proto ho asi i málo lidí zná. On taky ve většině filmech hraje zaporáka tak se neni čemu divit. Například film DRAK PŘICHÁZÍ s Brucem Lee.
    • Idiot!!!

      Co to melete? Viděl jsem anketu mistrů bojových umění a byli tam borci jako Jet Li, Chuck Norris a všichni známý a Bolo Yeung měl nejvíc kladnejch ohodnocení. *13*
    • Re: BOLO

      Ahoj .Já mám taky takové tělo je tady někdo kdo bi chtěl semnou zápasit .Jsem vypracovanej
      • Re: Re: BOLO

        to že jsi namakanej neznamena, že si nejlepší. Dělam karate už 15 let a nemam tolik namakanou postavu. mnoho borcu si takhle machrovalo a potom skutek utek.Takže abys věděl, že vyhra neni v postavě ani v sile. Pochopil bys, kdybys chodil taky třeba do karate.měj se čau *5*
      • Re: Re: BOLO

        dostaneš jednu facku a jdeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit