Přejít na výpis diskuzí

Bonnie Wright

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: super bonnie

    jasně...ty musíš jenom najít nějaký chyby,co???????? *9* *10* *16* *5*
  • Re: Re: Re: :)

    všechno nejlepší...:D mám jí moooooooooooooc ráda.......:D *3* *3* *3* *3* *3*
  • fredie4

    Prostě nemá chybu

    Jak se to říká, prostě nemá chybu. *4* Nejlepší a nejhezčí ( *14* ) herečka z celého HP. *4*
  • bonnie

    Bonnie mám moc ráda...svoji postavu v HP zahrála skvěle...moc se mi líbí její vlasy...moc jí to sluší!Na první pohled milá,příjmná,hezká slečna
  • parket..a

    vlasy

    No ale to jak má teďka plno těch kudrnatých vlasů se mi taky moc nelíbí...
  • parket..a

    Re: Re: super bonnie

    No jistě nějakej drb zas žj...a můžeš mi říct-->máš to nějak doložený???Dokázaný?Asi těžko
  • kokosek

    Vše nej a nej

    Tak jako ostatní se přidávám a blahopřeju k osmnáctinám k plnoletosti. Takže hodně štěstíčka, zdravíčka a spoustu ještě zajímavých rolí a vše nej nej . *3*
  • Vsechno nejlepší

    Vsechno nejlepsí k narozeninám Bonnie *4*
  • escarlate

    HB

    Přidávám se ke všem co přejou! Happy Birthday!! *14* *14*
  • hermionka02

    Narozky

    Všechno nej, Bonnie. *3*
  • narozeniny

    Vše nejlepší ki tvým narozkám.! *3* *14*
  • Všechhno nejlepší

    všechno nejlepší k plnoletosti...je nejlepší *14*
  • elinor

    Šťastné narozeniny!

    Přeju "Ginny" *3* všechno nejlepší k 18. narozeninám! Hodně štěstí! *15* a zdraví! *9* *4*
  • mikuliska

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!

    .... a samozřejmě hodně štěstíčka a zdravíčka přeju této skvělé a především strašně hezké holčině/herečce... A´t se ti daří *3*
  • Re: Ginny

    mě se moc Bonnie líbí její vlasy sou moc hezký no a taky její nos já nwm jo ale je moc hezká fakt *14* *1*
  • Re: Re: super bonnie

    japato, kdes to vzal/a *5*
  • Re: Re: :)

    jo, to já taky
  • Re: super bonnie

    bonnie byla dobrá když nebyla tak hezká ,ale už od 14 let se s ní stala rozmazlená tatínková holčička *3*
  • Ginny

    Bonnie Wright je pekna holka skoda ze to neni ceska ale na nekterejch fotkach vypada docela divne na nekterejch zase krasne ale jak vypada zrovna ted tak to se mi vubec nelibi *1* *14* *14* *14* *14*
  • Bonnie

    Ginny je fakt super, už když sem jí viděl popré, tak se mi moc líbila, ale mrzelo mě když spolu nemohli chdit s Harrym kvůli nebezpečí, jak se o ní bál *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit