Přejít na výpis diskuzí

BooBoo Stewart

OSOBNOST 22.8.2009 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BooBoo

    S.13 Hey!
    BooBoo není sestra Kristen proto má stejné příjmení to není příbuzné.
    Ale opravdu sestra Fivel Stewart,A mladší sestra jak jmenuje prosím mi zeptat??
    BooBoo je asijskoamerický kluk :).
    • zuza-nyje

      Re: BooBoo

      Nějak jsem nepochoopila jestli se jako ptáš na jména sester, jestli to nechápu tak sorry ale dyštak Má nejstarší sestru Meagan, mladší jak víš Fivel a nejmladší Sage *3*
  • vashley

    Boo Boo Stewart

    Ty woe,on je úpe krásnej!!!♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • brácha

    To je brácha Kristen Stewart? Asi jo...
    • Re: brácha

      neni..jetse aby nekdo tady umel cist ze??!! a taky aby si nekdo dokazal zjistit ze kristen zadneho brachu jako je Boo Boo nema... *1*
  • +*

    Podle mě je hodně podobnej Taylorovi. Takže je to spíš zmenšená verze Taylora.
    *14* *14* *14*
  • janickadp

    Trun It Up

    Tady je odkaz na tu písničku Turn It Up *14* http://www.youtube.com/watch?v=BlnCIhml0dM *3*
    • janickadp

      Re: Trun It Up

      SRY ale to video bylo smazaný tady je platný odkaz http://www.youtube.com/watch?v=O7Tl txIVx5Y *3*
  • ane.tt

    ...

    vše nej *14*
  • barka.3

    HB Boobánku

    Mno co dodat chlapče:D Všechno nej...
  • zuza-nyje

    Happy birthday

    Happy birthday BooBoo *14* *4* Pro mě teda nejsou veselý ani trochu, ale ty si je užij !!!
  • Ahoj

    ahoj BooBoo Stewart je bratr Kristen Stwart? *3* *8* *4*
    • zuza-nyje

      Re: Ahoj

      Ne není, nejsou spolu nijak příbuzný *4* BooBoo má 3 sestry ale Kristen není ani jedna *4*
      • Re: Re: Ahoj

        Díky za odpovědˇ,taky mě to zajímalo... *3*
      • Re: Re: Ahoj

        Děkuji za odpověď *4* *4*
  • zuza-nyje

    Jakto??

    Jaktože sem nikdo nepíše ?? To s váma tenhle klučík ani trochu nezamával ??? Dyt je tak sladkej !!! *14*
    • Re: Jakto??

      *14* *14* no jasně že zamaval ja krásnej ... krásně opálený ... černý vlasy ...15 tiletej :D proste k nakousnutí .... akorát sem ho nikde v žádným filmu neviděla už se těším na eclipse *3* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit