Přejít na výpis diskuzí

Boris Aljinovic

OSOBNOST 20.8.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po školních letech na francouzském gymnáziu studoval Boris francouzštinu a angličtinu na FU Berlín a zpočátku si chtěl vydělávat jako komediální kreslíř. Po 3 letech vyměnil vysokou školu za hereckou školu Ernsta Busche a začal konec jeho vzdělání jako herec.
    Mimo jiné pracoval u Berlínského renesančního divadla (Berliner Renaissance-Theater) a u Berlin Play Actors, v anglicky mluvící divadelní skupině. V Berlínském renesančním divadle hrál postavu Adolfa Hitlera v divadelní hře Noch ist Polen nicht verloren (Ještě nejsou Poláci ztraceni). V televizi hraje v Berlínském okrsku Místa činu (Tatort) komisaře Felixe Starka po boku Dominica Raacke, který tu hraje postavu Tilla Rittera. Taktéž je Boris dabér ve spoustě rozhlasových her.

    V roce 2004 byl k vidění v komedii 7 Zwerge-Männer allein im Wald (7 trpaslíků-muži sami v lese) jako Cloudy (Mračoun). Byl také pozván do dětské série Löwenzahn.
    2007 byl Aljinovi vyznamenán jako nejlepší dabér ,, Besten Kinder-/Jugendhörbuchs (Nejlepších dětských a mladistvých rozhlasových her).
    Boris Aljinovic začal žít s herečkou Antje Westermann, se kterou má syna Anatola. Spolu stáli před kamerou ve filmu Der Strand von Trouville.
  • Doopravdy nej je 7 trpaslíku Cloudy - Mračoun *14* je nejj a ozvl. ty oči :-* ♥ NIKDO NEVÍ CO TY KRÁVY VLASTNĚ CHTĚJ :-D , KTEREJ K**TEN MY DAL NA MOJÍ ŽIDLIČKU TEN KABÁT ♥♥♥ nebo ten seriál jak se tam tváří *14* LoVe
  • JoJoo, 7 trpaslíků = NEEJ! *1* *1* Ty hláášky.. *2* A sluší mu to tam.. *4* *4* No, každopádně skvělej maník.. A má nádherný oči *7* *14* *14*
  • Jejda nejkyy!

    Nejlepší jeho hlášky byly v 7 trps
    A kterej kretén si dal kábat na moji židly????
    Tak dělej ty jeden mizernej viděrači řikej. *1* *1* *1* *1* *1* *14* já stých hlášek nemůžuu!!!! *4* *15* *14* *1* *1* *1*
  • Mračoun

    Viděli jste jeho herecký výkon v Sedmi trpaslících? prostě dokonalé!!! Nikdo nedokáže lépe zahrát "tři prasátka"!!! *14* *15*
    • mildaa

      Re: Mračoun

      řeknu vám že já bych hrát mračouna memohla,ty vážný pohledy..no já bych se válela smíchy... *1* *5*
    • Re: Mračoun

      Jasný ten neměl chybu...Mračoun je prostě ze všech trpaslíků nejlepší... *4*
    • Re: Mračoun

      hm, to jo... Takový procítěný přednes role jsem ještě neviděla... :D:D:D Ale má hezký oči.........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit