Přejít na výpis diskuzí

Boris Rösner

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý herec

    Pan Rosner byl vynikající herec,člověk,bavič!Jeho umění jsem obdivoval,svoji roli zahrál s velikým odhodláním,uměl se velmi dobře vžít do role,kterou obdržel!!Jeho schopnost pobavit publikum byla ohromující!Tento herec si zaslouží veliké poděkování!!!Je mi moc líto,že Pan Rosner není mezi námi!!!
  • Pan herec

    Přeji brzký návrat před nás diváky.
  • Kondolence

    Je mi moc líto, že odešel, čest jeho památce
  • a nemáte

    tu jeho dabingové role uvedeny-např.:Hop v seriálu Včelka Mája
  • Jeden z největších a podle mně nejlepších českých herců. Že odešel, je velká rána pro české divadlo a pro film... *9*
  • Znamení

    Boris je vodnář jako já. Sláva vodnářům.
  • Vzpomínka

    Myslím, že se nepletu. Je to už dlouho, co jsem viděla úžasné představení "Těžká Barbora" v divadle ABC, kde pan Boris Rösner exceloval spolu s panem Martinem Stropnickým. Bylo pro mne tenkrát milým překvapením, že hru Voskovce a Wericha, sehráli tito herci tak báječně. Nevím, proč na to nihkdo nevzpomíná. Že bych se spletla? I pokud je to omyl vzpomínámna pana Rösnera jako na vynikajícího herce.
    • Re: Vzpomínka

      nespletla jste se, predstaveni jsem videla asi 5x, bylo to uplne maximalni,
  • Boris

    Tento člověk dokázal s takovou bravůrou vyjádřit vše to co mi bylo svaté, proto vždy když připijím na divadlo, chtěl bych myslet na něho. Byl to člověk, který v jiných dokázal vzbudit chuť k životu a chuť prát se sním. Myslím, že na prknech co má nahoře musí brečet blahem.
  • Boris byl můj miláček

    Měla jsem pana Borise Rösnera moc ráda. Sleduji všechny pořady a filmy a seriály ve kterých učinkoval. Věřím že je tady pořád s námi a má radost že ho mají lidi rádi a vzpomínají na něj. Posílám mu do hereckého nebe, velkou pusinku
    *14* *3*
  • Zvláštní shody v osudu

    4. září 2009 odvysílala ČT2 medailon p. Rosnera, kde mj. vyprávěl o svých předcích a aniž by tomu přikládal osudovst, mj. řekl dvě věci. že jeho maminka zemřela už ve 53 letech a že jeho prababička měla při ztrátě svého teprve 55 let starého manžela
    Sixta Rosnera říci: "Žádný Rosner se nesmí dožít více let, než jen pětapadesáti." Boris Rosner *1951, +2006 ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit