Přejít na výpis diskuzí

Bow Wow

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Mno tak musim říct,že Bow je naprosto skvelej...hey už jako meníš mel good songy a ted to new album...mno nemam slov,má fakt mocz drsný texty,jeho songy stojí za poslech určo poslechnete! *5* *14*
  • BoW WoW

    Je faktys good, je hezůů a má hezůů písničky....zpívá od malička je čím dál tím hezčííí *3* *14* *14* *4* *14* *14*
    • Re: BoW WoW

      Sem teda nevedela ze zpiva,nejaka novinka ne,ani bych se nedivila
  • film

    prosim reknete jak jse smenuje ten jeho film ? *9*
    • Re: film

      Ahoj!Nevím,který film myslíš.Já ho znám jen z komedie Jako Mike(Michael Jordan).Dnes má narozeniny(23).Tak mu přeju vše nejlepší!
  • ;)

    Bow Wow je fakt dobrej, ma pekny songy a myslim, ze je jedno, jestli je komercni nebo ne...:) Holt Snoop Doggy Dog mel stastnou ruku ;) A ve Fast and Furious: Tokio Drift byl fakt dobrej - nejlepsi byly ty Jordansky hadry ;). Basketak jak svin *5*
  • K sežrání

    Páni to je kus...je fakt sladkej. Jeho písničky jsem etě neslyšela ale dám na vaše rady určitě jsou good ...já ho miluju *14* *14* *15*
  • F*ck

    neskutecne komercni zalezitost..je mu 4 a pul a rappuje o defkach hehe...a navic to ani nejsou poradne jeho texty..jj tady si chtel nikdo nahrabat:(:(...us rap miri do pr.... *9*
    • Re: F*ck

      *5* Hlavně že ty by si v pěti zvládnul si napsat texty a rappovat co? *5*
  • Bow Wow Is King

    Fakt borec jak cip!!!A ten jeho HipHop fakt nema chybu prostě super typek!!! *4*
  • Nejvíc;)

    Nejvíc týpek jak cíp *1* Jeho cd jsou nejlepší i když je komerční. Kdo by si taky za to nedal platit,žee *7*
    • Re: Nejvíc;)

      CYP se píše si ty vubec s Ostravy?? *1*
  • wow

    Tak to je nebezpecnej frajer *5*
  • pozdrav

    ahoj založiš novou pisničku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit