Přejít na výpis diskuzí

Božena Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babička

    to je nádherná česká klasika...vy se tu vyjadřujete, jako nějací hnusní burani...nechápu...vy ste idioti *13* *7*
    • Re: Babička

      Naprostý souhlas... Když Vás někdo Babičku nutí číst, je to podle mého názoru taktéž špatně. Každý člověk by si měl nalézt tu svou knihu a měl by se o svůj kulturní vývoj starat sám...

      Nikdo z nich neví, co je dobré! *5*
  • z pokladnice naših pohadek

    z pokladnice naših pohadek od Boženy Němcové vydala týden před svou smrtí kdoé pro její velmy těžký život nemá pochopení nemá dobré srdce kdyz sem cetla BABIČKU uvjedomila jsem si že pro Barunku když zazněl umýráček že BABIČKY již není mezi živými muselo to pro Barunku bít velmy těžké. *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *13* *13* *13* *13*
    • Re: z pokladnice naših pohadek

      Bylo to pro mě velmi těžké. Došla jsem ale klidu u našeho Hospodina a čekám na další inkarnaci. *4*
      Již se kvůli mě dobré děvče nerozčiluj a nekaž si svou karmu. *4*
  • Ma mama byla v minulem zivote Bozenou Nemcovou

    Kyvadylko nam to reklo. Taky to, ze se nenarodila 4.2. ale az 4.3. *4*
    • Re: Ma mama byla v minulem zivote Bozenou Nemcovou

      jsen moc štatna že jsem poznala boženu němcovou je to moje prapra sestřenice
      • Re: Re: Ma mama byla v minulem zivote Bozenou Nemcovou

        for sexy .... a já jsem její prapraprababička ty tele blbý *5* *8* *10* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: Ma mama byla v minulem zivote Bozenou Nemcovou

          vite všichni že urážíte mrtvého? *7* že se nestydíte. *9* každý čte něco iného ne?
      • Re: Re: Ma mama byla v minulem zivote Bozenou Nemcovou

        *13* boze ty ses blba *9* *9* *16* *5*
  • lidove
    • Re:

      jaaaj jak trapny *1*
      • Re: Re:

        píčo *8*
  • Velká pomoc

    Velmi jste mi pomohli při hledání živitopisu Boženy Němcové.Děkuji. *3* *3*
    • dík

      Děkuji tomu kdo to tam dal , protože jsem to potřebovala do školy!!!!! *4*
  • *5*
  • je do cela dobrá

    je dobrá *3*
  • docela goodid *3* *
  • chjooooooo

    chjooooooo pisu zovotopis. Opisu to. Puucim si autorská oráva.
  • dotaz

    Chtela bych se zeptat, jestli by jste mi nevedeli poradit..jestli je "4doby" a "4dohody" od BN ta sama knizka, nebo je to rozdil.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit