Přejít na výpis diskuzí

Brandi Cyrus

OSOBNOST 19.10.2008 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B randi

    Podle mě je krásnější než Miley... *4*
    • d.lovehiphopxd

      Re: B randi

      :D:DD To je ta nejvetsi blbost na světe si kráva tyvole..Miley cyrus je nej ! na svete a ta píča blondata velka huba ji nesaha a ni po kotnikach ! *13* *13* *13* Miley je nej *14* *14* A tak pica je kurva *16*
      • Re: Re: B randi

        no víš kdyby tohle viděla miley asi ji to nepotesi brandy je totiz jeji pribuzna a to co o ni pises by se ji fakt nelibilo ale miley fakt lepsi *3*
    • Re: B randi

      No,Brandi je mochezká ale s Miley jsou na tom podle mě stejně.Ale Brandi má 100% hezčí ůsměv!
      • d.lovehiphopxd

        Re: Re: B randi

        tyvollleee hezčí usměv joi *1* *1* *1* *1* *1* *1* to určitě ty pííčoooo Miley je hezčííííííííííí *14* *14*
  • -

    Na těch fotkách na pláži jí to moc sluší
  • miley.the.best

    Brandi

    Nezlobte se na mě ale mě se zas víc líbí Miley, ale Brandi je taky pěkná to se musí uznat! *3*
  • monikasmajlo

    ja grcam

    *9*
  • Celá matka. *3*
  • Si krásna ty si ten Anděl ty jsi nejhezčíí z Rodiny Cyrusovích *3*
  • je nejlepší z rodiny cyrusovych o dost lepsi nez miley neostrihala se tak hnusne jako miley
  • Celá rodina Cyrusových je skvělá a Miley to dotáhla nejdál, ale co se týče Brandi tak o ni bych řekla, že je fakt SUPROVÁ!!!
  • Ona s nikým nechodila ? *3*
    • :OOO tvl a co s tím uděláme?
      :D to to jako musí bejt hned napsaný na osobnostech? OMG vy těšíte takový kraviny..Tvý starosti bych chtěla mít.
    • Asi ne no a co
  • hmmmmmm.mě se nelíbí já sem hezčí!!!! *7*
    • Tak to já určitě tky :D *15* *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit