Přejít na výpis diskuzí

Braňo Holiček

OSOBNOST 13.1.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z osobní zkušenosti je nepříjemnej, i když tak nevypadá a jako herec pro mě průměrný
  • Pěknej kluk a dobrej herec *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14*
  • At' už hraje ve Vyprávěj nebo v Králi sokolů,je to úžasný,dokonalý a velmi talentovaný herec a myslím,že z něj jednou bude známá osobnost:)!
  • Dnes jsem se dívala na Krále sokolů a zajímalo mě,jak vypadá ten krásný klučina v dnešní době.Je fakt,že ve Vyprávěj bych ho nepoznala,ale souhlasím s ostatníma holkama,že je to fešák. *14*
  • Jsem ráda, že už mi není čtrnáct, protože to bych se asi do tohoto mladého nadějného herce bezhlavě zamilovala a snila o tom, že si pro mě fakt přijede na bílém koni, jak jsem o tom před těmi už téměř deseti lety snila ve spojení s jinými*1* Teď se dostavuje... řekněme, že jsem se vždycky těšila, jak Braňa uvidím ve Vyprávěj, protože kromě toho, že má talent, se na něj taky zatraceně dobře dívá a myšlenky při pár milostných scénách dokážou zaběhnout až bůhvíkam:) Velice mu sluší styl, který coby Honza nosí, a s Eliškou Zbrankovou tvoří moc hezký herecký pár. Jejich příběh mě opravdu chytl za srdce a možná i to je důvod, proč mi Braňo imponuje. Snad si i v mém věku může holka dovolit zalíbení v hezkém slavném klukovi, ovšem s vědomím, že to zalíbení má v iluzi a reálný život je reálný život:)Doufám, že dostane další příležitosti a budeme ho vídat na obrazovce i na plátně častěji:)Přeju hodně štěstí, Braňo!
  • no pěknej je ale myslim, že kdyby mu někdo říkal:

    nádhejnej nebo kvásnej
    musela by mu z toho prasknout hlava *3*
  • Nejvíc se mi líbí jak hraje ve Vyprávěj Honzu Dvřáka. *14* *4*
  • Teď jsem ho poprvé viděla ve "Vyprávěj". Jeden z nejhezčích herců v roli Honzy Dvořáka, v tomhle mu může konkurovat snad jenom Zdeněk Piškula. :)
    Nicméně Braňo je každopádně nejsympatičtější ze všech dosazených herců...
    Děkuji tvůrcům seriálu!
  • Sympaťák

    Moc velký sympaťák, i když daleko víc se mi líbil v Králi sokolů jako blonďatý Tomáš :) to byl klučina k pokoukání...dnes na mě působí trošku tuctově, i když fešák je to pořád *3* *5*
  • kocourek

    toto je mocunko krásnej kluk hezčího klučinu jsem nikdy jesště neviděla..je mocunkoo rostomilej. *14*
    • Re: kocourek

      hej líbý se někomu tak jak mě?? *14* *14*
      • Re: Re: kocourek

        No,abych řekla pravdu,tak nevím,jestli se někomu líbÝ,ale určitě se někomu líbÍ.Nauč se psát..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit