Přejít na výpis diskuzí

Brendon Urie

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brendan

    Skadial mate ze je gay? Na jednej fotke sa mi zo sice zdalo, mal tam vsetko obtiahnute a mikinu mal taku co mu trocha obtahovala brucho ale inak on a gay? Kde ste to vycitali? *5* *5*
    • Blurryface
      je bisexuál což je 50% gay a potvrdil to
  • *14* je suplovej ..... *14* Zádnej gej *16* nenene ..... *13* !!!
    • Blurryface
      je bisexual takže je 50% gay
  • ooh;D

    že je gay *7* heh tak si to mysltete dál! wžDYT má tolik fotek s holkama ..@td.. Brend je prostě kunďáák a já bych do něj hned šlaa ;D nejwíc frajer nejhezčí a wy ostatní kliuci nežárlete *5*
  • krásne
  • BRENDON

    ON JE PROSTE KRASNYYY... ZLATY SUPER SPIEVA a prosto cela skupina je super... A NENI GAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Blurryface
      je bisexual :--)
  • sharkamellita

    happy-b-day

    všee neeeej *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • Blurryface
    Chcípám z vás vlhkých třínáctek které by jste nejraději Brendona oprcaly, ale kdyby jste ho viděli v reálu tak by jste se schovaly, nic o Beebom nevíte, je to bisexuál, velké děcko a taky jeden velký meme.. hlavně jeho čelo xD
    • underscoreemma
      "xD"
    • Hele, možná jsem vlhká třináctka, ale aspoň nepíšu jak desetiletý děcko.
  • Svinstvo lebo sa mi nedá pozrieť celý životopis ale ehm trochu bulvárne je to popísané sa mi zdá ale ok,
    Brenny je najlepší <3 *14*
    • Jeho prezdivka neni Brenny
      Jeho přezdívka je BEEBO
  • a že má frajerku a nechodíl s Ryanom hoci by si to veľa fans prialo ale myslím že e len hetero a verte mi emo nebol ani gay ;) a myslím že bi tak isto už nie je :( :/
    • Brendon je bisexual
  • Tbh
    Brendon je bisexouš
    A nehadejte se
    Kámoška je jeden z nejlepších P!ATD znalců

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit