Přejít na výpis diskuzí

Brian Joubert

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supeer

    jo BRIAN JOUBERT JE BEZVA...NO PEKNEJ A DOBŘE BRUSLÍ...FAKT BOREEC *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • HOLČINA

    JE BOŽÍÍÍÍ...PLOSTĚ NEJ... *14* *3* *15* *3* *1* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zbožňuju ho

    Fakt ho strašně žeru. Bruslí nádherně a ještě ke všemu je krásnej... To je skvělá kombinace... Doufám, že je i sympatickej... V televizi to vypadá, že jo. Našla jsem si o něm pár videoklipů - a ty jsou teda fakt k sežrání... *14* *14* *4* Toho bych určitě neodmítla... *14*
  • nejlepší

    Nejlepší krasobruslař...a hlavně nejhezčí *14*
  • Je naprosto, ale naprosto božskej!!!!! Taky mu pokaždý fandím, hlavně aby porazil toho fuj švýcara *16* Ale jinak je fakt krásnej *14* *14* *14* *4*
    • Re:

      Tak vam nevim ale me se nejvic libi jAGUDIN
      • anonano

        Re: Re:

        taky si myslim,brian ale predvadi jeho triky v aktualni podobe.i tak se mi vic libi v originale od yagudina:)
    • Re:

      Já mu fandím aby hlavně porazil toho největšího nafoukance na světě a to Vernera, ten si totiž myslí že je bůh krasobruslení
  • Vypadá jako *4* , krásně bruslí a vypadá dobře na ledě, co dodat, fandím mu každý rok, aby porazil ruského soka.
    • Re:

      ja tiez je skvely... ale zacina to vyzerat ze uz nie je len rusky sok.... ale aj svajciarsky,kanadsky,....
      ale tiez ho mam veeeeeeeeeeelmi rada... fakt ako tu uz bolo spoominane ...mat ho tak doma... *14* *14* *14* *3* *14* *14*
  • no není krásnej?! jinak tady je má stránka o něm... www.brianjoubert.wz.cz
    • Re:

      Je opravdu krásnej, ale tak běžně krásnej jako je spousta dalších kluků i tady u nás v ČR. Nejspíš to bude romantik! Na Plušiho ale nemá a taky nikdy mít nebude, páč Plushy je NEJlepší!!! *4*
      • Re: Re:

        Z tebe mluví čirá závist, děvenko. *15* *3*
        • Re: Re: Re:

          je fakt dobrej
        • Re: Re: Re:

          me pripada krasobrusleni jako fakt dobrej sport. A jednou bych chtela umet bruslit profesionalne ale ne zavodit. A Brian Jouert je opravdu dobrej bruslař!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit