Přejít na výpis diskuzí

Brian Krause

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • satanistka555

    Návrat do modré laguny

    Zajimalo by mne,jestli si nekdo vzpomina ze tento herec hral take ve filmu navrat do modre laguny,hral skvele a mila jovovich taktez. *4* *4*
    • Re: Návrat do modré laguny

      jo a este hral v dablu denik *1*
    • temprence

      Re: Návrat do modré laguny

      To si piš, že si na to vzpomenu. Mám tenhle film i doma v osobní videotéce. Musím také uznat, že nejen dobře hrál, ale také dobře vypadal. *14* *5* Žemám pravdu? On ale vlastně vypadá úžasně úplně všude. *1*
  • Leo a Piper

    já si myslim že to Piper a Leovi sluší a i kdyby to bylo tak i ve skutečnosti. *14*
    • Re: Leo a Piper

      To je pravda, ale není to tak. Holly je vdaná a má muže, ktarý není nějak moc hezkej. Brian je rozvedený, ale má nějakou známost. Škoda, jako manžel by se mi líbil. *3* *14* *5*
  • Ještě je mladej

    Jak tu můžete psát takové bláboly. Dneska je mu teprve 39. To je ještě mladej. Mě bude 20 a mýmu přiteli je 33. To není takovej rozdíl. Rozdíl je jen v tom, že i když mi nevadí jeho věk, tak bych ho stejně nikde neulovila, protože žije v Californii. To je trochu z ruky. Ale jinak je to můj miláček. *4* *14* *5*
  • Re: seš blbá kráva

    Nechci se do ničeho motat,ale mohlo to znamenat,že by se Brian Angel líbil jako její kluk,ale na ní,že je starší. Ale opravdu 40 let neni žádný hrozný věk. *3*
  • Teda, takovej krasavec a ještě tu nemá žádný vzkaz, jo? Brian je moc krásnej a v čarodějkách se mi líbí. Škoda jen, že mu je hodně. Ale jako Leo vypadá božsky! *14* *4* *4*
    • Re: Ses blba krava!

      Kdyz v jeho veku o nem mluvis jako o starikovi!! Zamysli se nad sebou a uvedom si, ze Ti jednou taky bude 40.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit