Přejít na výpis diskuzí

Brian Molko

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *IN LOVE*

    placebo.....sou jedinecny...tak strasne jedinecny a necim strasne zvlastni....nedokazu rict cim...a jejich hudba ve me neco nechala.....proste sou ta nejlepsi skupina vubec....a Brian....wow....:-) *1* *3*
  • Brian

    No tak lidi udelala jsem tento profil...pač tu nebyli placebo ani Brian ..tak sem pište nazory...nejlepe ty dobre...ale kritici at pisou taky je to pak jejich problem co napišou ..tak prosím novy profil otevřen *3* *3* *3*
  • Placebo forever

    *14* Placebo je prostě nejnejnej skupina...řekněte,pozval by si Bowie na narozeniny nějaký loosery? *1* prostě a jednoduše díky za jejich přidání na tenhle web, fakt tu kluci jedni chyběli! Nashle ve VodovaHall...jo a ještě: I love Nancy boy *14*
  • the best!!!!:))))))

    Placebo sou prostě nenahraditelní!!!!!boží hudba, emage a všechno kolem toho.... *5* jejich hudba mě nekdy dostává úplně do jiné dimenze *3* a to je na tom právě to "jiné"....*9* prostě jedinečná a výjimečná skupina *14* a Brian-.. *14* hlavně ať vydrží co nejdýl a dělají pořád tu svoji hudbu:))))))))
  • juhehe

    jsem si říkala že tu kluci nejsou a že by je konečně někdo mohl přidat...máš u mě velikánský bezvýznamný plus... *5*
  • díky

    Velký dík směřuje k tvé osobě!!! jen tak mezi náma... předběhla jsi mě, ale to vůbec nevadí, nezáleží na tom kdo je založí, nebo spíš Briana, ale záleží na tom, že tu prostě je! takže ještě jednou díky, pokusím se pak přidat pár foteček *1*
  • hm

    Brian je vynikající zpěvák a také velmi atraktivní muž!Velmi se mi líbí jeho texty a image!Doufám, že PLACEBO nám ještě dlouho vydrží!Byla by veliká škoda, kdyby svou kariéru utli!Už teď mě a další fans moc mrzí. že kapelku opustil Steve!Snad najdou stejně dobrou náhradu!Ale kdyby se vrátil Steve, nebylo by to špatné!!Sia *5*
    • nika1979

      Re: hm

      souhlasim stebou image tež libi
      miluji takove zpěvaky kteři maji image
      dik *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Special Placebo

    jj, Placebo jsou jedinecni, rozdilni...ale dlouho o nich nebylo slyset...skoda, ze ten bubenik odesel...bo se uz vratil?kdo vi...
  • Placebo, co dodat, fantastická image, úžasná hudba, skvělé texty, krásní človíčkové, jsou prostě jedineční *3* a nenahraditelní, jen ať nám vydrží ještě hóóóóóóóódně dlouho *4* *14* *3*
  • díky

    njn taky jsem je tu hledala a nebyli tu tak jsem to založila!!! je mám strašně rada a bylo to hezky hnusne zjistit že tu nejsou tak at je tu ostatni už najdou *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit