Přejít na výpis diskuzí

Brigitte Bardot

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janka

    BB versus MM

    Režisér Bernard Borderie chtěl, aby Angeliku hrála Brigitte Bardot, která ovšem nabídku odmítla. Místo sebe ale doporučila Michéle Mercier. O roli se také ucházely např. Catherine Deneuve, Jane Fonda i manželka hlavního hrdiny Joffreho de Peyraca.
    *3*
  • jankoma

    Dodatek

    Michèle Mercier dostala roli Angeliky až poté co tuto roli Brigitte Bardot odmítla. Protože se nechtěla vázat na takovou dlouhou dobu a měla spoustu jiných aktivit. MM je samozřejmě také krásná, ale tělo neměla tak dokonalé.
  • jankoma

    Vyjímečná

    Byla velmi krásná, mladá generace si to nedovede představit, co v té době BB znamenala. Doteď je chloubou Francie. Byla nadčasově krásná, její hřívu doteď napodobují různé krasavice, ale ona je nepřekonatelná, byla přirozeně krásná, bez plastik, krásně vymodelované tělo, protože byla baletka-krásné držení těla a hlavně dokázala odejít na vrcholu své popularity.
  • Re: Re: Re: Bardotka

    To ano Michele bola krasna , ale menej obdivovana , a nebola symbol Francuzska , a nevisel jej plagat na Eiffelovke , ale za to Bardotke vyseli plagaty po celom Parizi , este aj v Londyne chodili polepene autobusy s jej portretmi, ci vysel plagat na eiffel.vezi takmer 15 ROKOV !!!!A kto mal bustu ako symbol Marianny B.B.alebo Mercier? *13* A francuzsky Charles de Gaulle mal na svojom stole fotku B.B.(co bola viac uznavana ako samotny Charles de Gaulle) a svojej zeny , ale Michele nie ,takze asi tak !!! Ze uznas kto bol symbolom Francuzka B.B.alebo Mercier ? *13* *13*
  • sandy.velson

    Re: bb

    Já myslím, že ano, protože nikdo už teď není tak krásný, už jsou jen plastické figuríny. Ale Bardotka na Michéle Merciér nemá, i když je taky krásná :) Jinak Angeliku měla ještě hrát Nicol z Četník ze Saint Tropéz :)
  • bb

    Byla hezká to rozhodně a žádná velká kráska to nebyla....
  • evelina

    narozeniny

    Milá Brigittko, uplynul další rok a je tady opět den tvých narozenin. Přeji ti do dalších let vše dobré. Patří ti dík za krásné chvíle, které jsme si užívali a stále užíváme u tvých filmů. Byla jsi velmi okouzlující. Bohužel čas na kráse nikomu nepřidá, ale dobré srdce se nemění. Doufám, že budeš mít ještě hodně sil pro práci ve prospěch zvířátek.
  • evelina

    byla první

    Věšem obdivovatelům Bardotky:
    její krása a charakteristický půvab blonďaté sexbomby byl první a jedinečný. Dnes, v době plastických operací pobíhá po světě spousty podobných krasavic, ale už jsou všechny "druhé" a jaksi umělé. Na Bardotku žádná nemá. *13*
  • soliter

    Re: Re: Bardotka

    Vím,že Angeliku měla hrát Bardotka,ale Gollonovi,kteří román napsali si vybrali Michéle.Bardotka je krásná to je pravda a mám ji též moc ráda.Michéle je ale mou favoritkou již od dětství.... *4* *14*
  • soliter

    Re: Re: Bardotka

    Vím,že Angeliku měla hrát Bardotka,ale gollonovvi,kteří román napsali si vybrali Michéle.Bardotka je krásná to je pravda a mám ji též moc ráda.Michéle je ale mou favoritkou již od dětství.... *4*
  • Re: Bardotka

    Bardotka již jako mladík jsem jí miloval a teť je mi šedesát a pořád ji obdivuji byla to ikona a sexbomba šedesátých let.A Angeliku právě měla hrát BB.Byly obě krásné,ale každá jinak *4*
  • Re: Bardotka

    Bardotka již jako mladík jsem jí miloval a teť je mi šedesát a pořád ji obdivuji byla to ikona a sexbomba šedesátých let.A Angeliku právě měla hrát BB.Byly obě krásné,ale každá jinak
  • soliter

    Bardotka

    Byla krásná,ale Michelle Mercier(Angelika),byla krásnější a nadčasovější. *15*
  • BB

    Byla nadčasová. Myslím, že doposud jiná tak krásná herečka není.
  • evelina

    blahopřání

    K dnešním narozeninám přeji hodně zdraví, osobního štěstí a také stále hodně sil v boji za práva zvířátek.
  • evelina

    Brigittka

    byla nádherná ženská. S přibývajícím věkem má také svoje kouzlo. Moc jí fandím, že bojuje za práva zvířat. Ona, jako známá osobnost, přeci jen zmůže víc, než obyčejný smrtelník, kterého nikdo nezná. Přeji jí hodně sil a zdraví
  • Re: jednička

    Bardot je vynikajuca...!skutocna genialna a graciozna a v tele ma certa...nikoleta *1* *14* *5*
  • jednička

    je to proste borka *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit