Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Shitney Spears🤮

  • No to by měla,ale né kvůli tomu,že to píšu já,ale kvůli tomu,že byla blbá a zahodila do hajzlu své štěstí,které by si kdekdo přál mít.
  • Je sice super,že se pomalu zvedá ze dna. Je zdravá a věří si,ale ty drogy achlast ji vážně zdevastovaly.Byla krásná,obličej má strašně jiný.
  • Tak to si kvůli tomu určitě děsně rve vlasy.... *1* *1* *1*
  • Ten Luky má hubu na Britney ,ale Tatánu Kuchařovou líže mezi nohy *1*
  • Britney byla v letech 1999-2003 ta nejlepší a nejhezčí zpěvačka všech dob. NIKDO na ni neměl!!!Ale pak si toho přestala vážit a měla děcka,chlast,drogy,skandály a hnusný chlapi,kteří ji táhli ke dnu,protože se nechala a nechápala asi,jaké ji v životě potkalo štěstí,které ale zahodila kvůli těmto hnusným věcem. *9* Ted sice vypadá slušně ,ale písničky má poslední roky katastrofální jako by to ani nebyla ona. Poslední 2 alba už radši proto nemám a už na ni kašlu a nezajímám se o to ,co dělá,at vypadá ted už jakkoliv.
  • některý její písničky celkem ujdou *1*
  • A ještě něco je dobrá herečka a zpěvačka
  • Chápu že některý ji máte rádi a jiný zas ne ale je mi jí líto jak vypadala hnusně a že skončila na psychiatrii to byla fakt smutná událost sice jsem to od ní nečekal ale byla to smutná událost ale teď je zas v poho tak aspoň to
  • Ale byla dříve ošklivá
  • Luky1987
    Shitney Spears je fakt hrozná zpevačka naprosto souhlasím
  • BRITNEY SPEARS na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/92-Britney_Spears
  • Je hrozná písničky má hrozný, klipy nechutný, a hlas je otřesný jediný co je na ni dobrý je že neni ošklivá :-) :-D.
  • Luky1987
    Od Britney Spears se mi libi akorát jedine písnička Everytime, ta je dobrá i ten klip
  • joj tak pod zazpivat ty ne frajere !!! *2* *2* *2*
  • Luky1987
    Z popu mám nejradši a rád posloucham ze zpevaček Ivetku Bartošovou nebo Katy Perry. PS Shitney Spears ani omylem !
  • Britney je moc hezká *14* *14* *14* *14*
  • Me se libi jak zpiva. A uz ma i deti. Ja si myslim ,ze neni jako ty namysleny zpevacky.
  • Je to prostá tlusťoška která neumí zpívat
  • Luky1987
    Já Shitney Spears taky nesnáším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit