Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Britník!

    Britney je úžasná *14* ! Je krásná zpívá hezky *5* !
  • Britney..

    Ahojík..dneska mám nějakou filozofickou náladu takže,kdo má chuť,přečte si to no..nemusíte,nenutím vás...
    Myslím,že Britney teď dělá pěkný pi*oviny..ale štve mě,že dřív ji měli všichni mooc rádi a teď..nic..možná je špatná matka, oholila si ty nádherný blonďatý vlásky a je každej den v novinách, kvuli nějakejm negativním věcem..ale mám ji pořád ráda..a připadá mi,že song Lucky se teď k ní moc hodí.. *3* Takže..kdo jí nemá moc v lásce..nechte jí být a dejte jí čas, dát se dohromady, v což já moc doufám..a vy co ji máte aspoň trochu rádi, nebo jste měli dřiv..podporujte ji *4*
    • Re: Britney..

      skalní fanoušci ji mají i nadále rádi... ted se zdá že je u britney všechno špatně... ale to jen protože že si čtete ty blbý bulváry který lžou jen aby si to lidi kupovaly... je to hnusný *13* ... a ještě hnusnější je že lidi si to neověřej třeba na oficiálních stránkách Britney a věří tomu a pomlouvají dál... *16* .... jinak já Britney stále miluju *14*
      • Re: Re: Britney..

        Britney udělala spoustu věcí..., které nebyly zrovna OK. Ale, každý dělá věci, které nejsou OK, akorát u toho není celej svět. Nesnáším všechny paparazi, kteří ji otravují. Mohou za to, také oni. Myslím si, že Britney je silná holka, která se z toho všeho jednou vyhrabe a proto jí budu držet pěsti a budu stát za ní, i když to, co třeba udělá, nebude podle nejlepšího. Mám jí ráda a jsem s ní. *3* *4*
  • kiris

    Byla to zpěvačka...

    ...která zpívala s králem popu!
  • Nechápu jí

    Brit jsem dříve měla hodně ráda! Byla to fajn zpěvačka,tanečnice a zdála se mi i docela milá...myslím¨si,ale že jí sláva a ten humbuk okolo ní trochu zamotal hlavu. V poslední době se mi zdá,že si to všechno kazí! Pro mě je to krásná ženská,která si všechno kazí svm chováním! *7*
  • avatar1

    derrick a britney....

    ....foto ! *15*
    • avatar1

      Re: derrick a britney....

      derrick je na fotce vlevo !!!!!!!! *15*
      • linett

        Re: Re: derrick a britney....

        akorát je Derrick o 10 cm vyšší ! Měří 175 cm.. *15*
  • nelmo

    :-*

    Brit....je nejlepšííí na světě....je suprová....mám hrozně hezkej hlas....no je prostě NEEEEJ :-**....Mám jí mooocinky ráááda *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • ilbritney96spears

    Tak tohle ne

    Lidi tak tohle ne!Když to tady čtu,tak se mi buď zvedá žaludek nebo si řeknu super!Ale většinou se mi zvedá žaludek z toho jak tady o Britney mluvíte...tak hnusně.Jasně,jasně každej má úplně jinej názor.Někdo jí zbožňuje,někdo si řekne:Jo,některý písničky má dobrý",a někdo jí nemá rád až jí nenávidí.Jasně to úplně chápu,taky nemám každýho v lásce.Ale proboha,tohle je fanklub.Lidi sou ve fanklubech většinou proto,že ho mají rádi a né proto,že ho nenávidí.To by se to pak mohlo jmenovat Hnusklub!Pro fanoušky je Britney úžasná.Jo udělala plno chyb,ale vyhrabala se z toho jako nikdo jinej.To je prostě super...WOW!Prostě pro nás fanoušky je Britney nej a máme jí moc rádi a pro vás je nej zase někdo jinej.A tak prosimvás!NEPIŠTE SEM TY HOVADINY!Hut *13* *13* *13*
    • Re: Tak tohle ne

      Řeknu ti řekla jsi to taky dobře.A máš pravdu ty co jí nemají radi at sem nelezou.Tady je to pro lidi co jí mají radi jaká je. *5*
  • no a tak

    Ty jo všíchni tady mluvíte o těch skandalech,ale polovinu s toho si stejně vymyslel bulvár,něco je možna pravda...Ale však je taky jenom člověk a chtěla si taky užít žívota co by mněla s toho kdyby jen zpívala a byla do smrti pana?nic.... *1* at si užíva myslim že kdyby byla takova fetačka tak se s toho jen tak nevykope a dopadne jak Whitney Houston,a navíc by ted už nenahrala takove dobre klipy... Brit je dobra........Tak tod vše *15*
    • Re: no a tak

      Stopro souhlasim.konečně někdo kdo to chápe a kdo nedá na blbý bulváry atd.. *1*
  • Britney

    Brit zbožňuju už od začátku, teď dělala nějaký kopance, ale už se zase uklidnila a je fakt super, vypadá jako dřív a na její nové album, které připravuje všichni pějí jen to nejlepší, takže Britney je zpět v plné parádě a kráse
  • britney

    je nejlepší(zatim)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit