Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Tuhle kr*vu zubatou Shitney Spears nesnasim a jeji hudbu taky
  • mě se líbila za mlada *3*
  • Souhlas!!!! Luky1987 mi fakt začíná lézt krkem. Je už trapnej a nikoho ty jeho komenty nezajímají. Jdi už laskavě do p..ele!!!
    • Ten Luky má hubu na Britney ,ale Tatánu Kuchařovou líže mezi nohy *1*
  • pajjuska
    Ty Luky 1987- sklapni, já ju taky třeba moc nemusím, ale nepíšu milion přispěvků
  • Luky1987
    No slysel jsem zpívat Katy Perry nazivo a fakt nic moc stejne jako Britney Spears
  • nechci být hnusnej:D ale když tady někdo říká že strašně moc poslouchá katy perry a řiká jak umí zpívat tak jí asi nikdy neslyšel LIVE. Někomu to nevadí ale nemohl bych ''milovat'' zpěvačku která ani zpěvačkou není skoro každý kdo aspoň špetku umí zpívat a má styl by mohl bejt na místě katy. Ona není dobrá zpěvačka, ale má dobré písničky. Pokud nebude zpívat naplno, nikdy jí nebudu brát za zpěvačku která umí zpívat živě. Britney hodně používá autotune ale neslyšel jsem tolik jejích LIVE. Myslím si že umí zpívat. Rozhodně líp jak Katy Perry. Britney je vážně dobrá má skvělé písničky. Byla nejlepší zpěvačkou dřív. Nejlíp ale zpívá: Lady Gaga, Adele, Miley podle mě. Ona byla dvakrát zavřena na psychiatrii ani se nedivím že jí to už tolik nezpívá(Britney). Měla těžký život
    • souhlasím *4* *4*
  • Hi,
    Britney Spears-Body Ache (lyric video)
    check it on YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=OUPl8bf_jdo&list=UUArVcelKq2-CqoNHCw7ik7w
  • Konečně někdo kdo má rozum! Ella a No name. :)
  • Omlouvam se blbne mi to *to co si myslite o Briteny to si treba mysli vasi kamaradi o vas.
  • Sakra muzete mi rict co proti ni nekteri mate? Briteny je skvela zpevacka! Predstavte si ze to co si myslite o Briteny mysli vasi kamaradi atd.... zdrzte se komentaru pokud to neni pozitivni!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit