Přejít na výpis diskuzí

Bronislav Poloczek

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brunku

    to je moc dobre, že mamy takigo čuovieka jak ty mjyndzy celebritami. Mumy ćie radzi jak našego čuonka rodziny. Všystki tvoji role kochamy a je žech śmjychym posrany z tvoji baječki "O smogu." To bych se chciou ješče nagrać, ale televiza to už dĺugo neivysyuaua. Zdrovjym po našymu - ćiebie niebydym muśieć tlumačyć.
    • Re: Brunku

      Pis cesky, tady jsme v Cechach! *8*
  • isyss

    oblíbení herci

    pane Bronislave ,vás jsem měla vždycky ráda...jako herce i jako člověka...jste jeden z těch fajn lidí mezi osobnostmi,ketrých je tak málo...přeji oceán zdravíčka,at se vše upraví a jste zase v pořádku ..... *4*
  • Je mi moc líto, že odešel, líbil se mi hlavně v seriálu Hospoda. Odpočívejte v pokoji. *9*
  • *9* Nikdy na Vás nezapomenu.J.R
  • Byl to můj vzdálený příbuzný. A byl to dobrý herec!!
    • kecaš
  • zoufalka22
    Před půl hodinou jsem řekla své kamarádce že smrt je záhadná, protože nikdo neví co se stane po smrti... Nikdy bych ji nikomu nepřála, ale stejně se ptám proč právě Vy pane Bronislava máte poznat co je po smrti..
    Upřímnou soustrast rodině pana Bronislava...
    Všem nám budete chybět... *9* *9* *9*
  • Milá Tynulko
    a jak ty víš, jestli je Petra vzdálená příbuzná pama Poloczka anebo ne? Nenapsala nic špatného, tak jaké ponižování a zviditelnění, A proč ji tady strašíš nějakým: "Tohle se ti jednou vrátí."?! Spíš se zamysli sama nad sebou !
  • Styď se sama...je to moje žena a je opravdu příbuznou, takže než začneš něco psát, tak začni přemýšlet...aby se to náhodou nevrátilo tobě...chytrá Týnulko
    • A vy si myslíte že vám to bude někdo věřit že jste její muž nebuďte směšný balamutíte jen sám sebe.
      • Nechci být sprostá, ale na tvých komentářích je jasně vidět, že úroveň tvé mozkové funkce je na úrovni vypnuté mikrovlné trouby! :-) M. je můj muž a já jsem opravdu vzdálená (říkám vzdálená trubko - ne že sem jeho vnučka!!!!) příbuzná! Tak se prosím uklidni a řeš nějaký normální věci!
  • Tak nám odešel suprovní herec do hereckého nebe.Každou roli,kterou dostal,zahrál na výbornou.Byl to pan herec.Naštestí těch rolí co zahrál bylo nesčetně mnoho,takže tady je a bude pořád s náma.Pan herec Bronislav Poloczek.
  • Upřímnou soustrast jeho rodině byl to skvělý herec v Hospodě i jinde.Budete nám chybět proč to muselo potkat zrovna vás *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit