Přejít na výpis diskuzí

Bruce Dickinson

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to super Hevy metalovej zpevak mam vsechny jeho desky *3*
    • jktdickinson

      Re:

      jsou k sezrani co??
      tyrany of souls,fear of the dark,brave new world,.....,,.,..,....... *8*
  • heavy metalovy boh!!!!!!!

    to je bruce dickinson z iron maiden!!!! nemam co dodat!!!!! hadam len bruce rules and up the irons!!!!!! run to the hills!!!!!!!! *5* *16* *5* *3* *4* *4* *4*
  • Letecká siréna

    No nemam k tomu co dodat, vyborny hlas, vyborna kondice a pohyb na podiu, vyborny vzhled (elastaky, dlohe vlasy). To všechno je Bruce a ][ron ]V[aiden. *3*
    • Re: Letecká siréna

      *14* *14* *14* *14* *14* hrozně se mi bruce Dickinson líbí...
      • Blbko ja ho miluju to tvoje líbí oproti mímu miluju nic neznamená
      • jktdickinson

        Re: Re: Letecká siréna

        *14* *14* *14* *14* *3* JÁ HO TAK MOCINKY MILUJU,ŽE HO CJ´HI V NÁRUČI A LÍBAT JEHO SLADKÉ RTY A DÍVAT SE MU DO BOŽSKÝCH OČÍ *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14*
  • BOMBA

    je taky dobrý, že to tu je
  • SUPER

    Momentálně jeden z nejlepšich zpěváku co jsem poslouchalavubec celá hudba IRON MAIDEN je FANTAZIE poslouchat.Je to zažitek.OK.......
  • je to nejlepsi spevak vsech dob co kdy chodi po planete.Strasne ho obdivuju je to proste borec.
  • Je to borec! Nejlepsi HM zpevak vsech dob (lepsi nez Halford i Dio)!
  • The BEST !!!

    Hned na úvod musím konstatovat,že má Bruce skvělý hlas a když se k tomu skvělému hlasu přidají ještě členové skupiny Iron Maiden,je to paráda.Společně s bráchou jsme do týhle skupiny úplně zažraní,bohužel zatím nemáme úplně všechna alba :(.Iron Maiden jsem začala poslouchat tento rok,díky bráchovi.Když jsem si pak na internetu vyhledávala Bruceovy fotky z mladších let,myslela jsem,že mě odvezou,tedy v tom opačném smyslu :D.Na závěr bych teda napsala,že je škoda,že si Bruce nenechal dlouhé vlasy,protože to byl fakt fešák,ale je i teď :D!!!
    • Bruce je nej
    • jktdickinson

      Re: The BEST !!!

      jj tys ses OK.
      CHci ti rict,ze brzko budu mit Celou diskografii i zivaky
      VIs ze Tobias Sammet je Brucuv dvojnik?Teda jen v hlase maM DOMAalba Edguy *1*
    • Re: The BEST !!!

      Me se treba strasne libi Bruce ted!!! S dlouhyma vlasama vubec mam pocit ze cim je starsi tim vypada lip!!!
      • Bruc vipada úžasně celej život ať má vlasy jakýkoli
      • Re: Re: The BEST !!!

        Kdepak, ty dlouhý vlasy byly k sežrání...ale teda on je pochopitelně celej a pořád, i s krátkejma...*14* Jen ať mu to ještě hodně dlouho zpívá *5*
        • Zpívat to on bude furt v mim srdci ale ty ho nemiluješ tak jako já
  • ....

    Nejlepší zpěvák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit