Přejít na výpis diskuzí

Bruce Dickinson

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zamilovala jsem se do jeho hlasu a to naprosto *4* Obdivuju ho *4*
  • Forever

    Nj božský Bruce,to je legenda...takový zpěvák jak on nikdy nebyl a ani nebude...třešinka na heavymetalovém dortu...tak všichni 8.8.v Praze oslavit jeho 50.narozeniny.UP THE IRONS!!!! *14*
    • Di někam ja ho miluju a vi všichni děte někam
    • jktdickinson

      Re: Forever

      Je to tak sama chci rict,ze nikdo na tomno svete nema takovi talent jako sam velky BRUCE.Mam moc rada Maiden-Steve udelala dobre zalozil kapelu na kterou nikdo a nikdy neNEMNo proste YLOVE YOU BRUCE-BRUCE MILUJE TEEEE MAIDEN *4* *14* *14* *3* *1* *5*
  • suzi02

    Happy Birthday

    Happy Birthday To YOu...Happy Birthday To You.... Happy Birthday Dear Bruce...Happy Birthday To You.... We Love You!!!!!! *14* *14*

    Prostě nejlepší zpěvák na světě!!!!Bezkonkurenčně..... a navíc je k sežrání... *14*
    • cukr

      Re: Happy Birthday

      sprááávně... *14* *1*
      Happy birthday...to you....
  • Bruce..

    je to velkej typek..Maidny jsem poslouchala s brachou od mala..a kdyz alba s Brucem jsou nejlepsi..a vubec Iron Maiden je nejlepsi metalova skupina co znam..a s Brucem v cele je to fakt nadhera..<3 :)
    a ty jeho pohyby na jevisti, v 50ti letech..no co vam budu povidat..vite to sami.. *14*
  • Miluju tě Bruci jsi nej.Všechny ty blbky co tu pišou že tě maj radi tak jsou jen naprostý ... Ja ho miluju ze všech nejvíc a nikdy nepřestanu!!!!!! Dnes se mi zdálo že jsem od něj stála asi metr pak už nevim co se dělo dál a nakonec jsem s ním zůstala úplně sama někde v pralese. Žili jsme tam jen mi dva a on se do me nakonec taky zamiloval. Když nás pak našli tak jsme spolu zůstali a za pár let se vzali. Hrozně moc ho miluju.
  • Happy, happy, happy Birthday Bruce! *4* *3*
  • Bruce je čím dál tím krásnější, moc ho obdivuju, má nejhezčí hlas jakej jsem kdy slyšela, i love Bruce, co víc dodat, *14*
    • Ja ho muluju a ne ty
      • už jdi do hajzlu.. *3* a nevykladej tady, jak ho máš nejradši.. a jestli ho má někdo rád, nebo miluje.. je to snad jeho věc.. tak se do toho laskavě ne.er.. je to největší borec na světě a všichni tady to vědí.. tak to tu nekaž.. bud tak laskava.. *3*
        • Hm spíš ty jdi do hajzlu. Ty p..o,k...o, naprosta m...o
          • Neumíš nic jiného než všem nadávat, jen proto, že ho obdivují?? Je mi z tebe na nic..
            • Me je na nic z tebe... Ty zase neumis nic vic nez vsechny schazovat a nicit jim jejich nazory!!!
  • Happy Birthday Bruce! *1*
  • sindrom
    Happy Birthday Bruce
  • BOMBA

    je taky dobrý, že to tu je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit