Přejít na výpis diskuzí

Bruce Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
251 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • „Pesimismus tupí nástroje, které člověk potřebuje k úspěchu.

    Optimismus je víra a naděje zároveň, které vedou k úspěchu.“ – Bruce Lee
  • „Považuješ-li něco za nemožné, snaž se jednu možnost najít.“ – Bruce Lee
  • BRUCE LEE:

    Život je stále plynoucí proces, v jehož průběhu se vždy objeví nějaké nepříjemné věci - mohou zanechat jizvu, ale život přece plyne, a pokud se zastaví, zvětrá stejně jako voda. Jdi statečně kupředu, můj příteli, protože každá zkušenost je lekcí.
  • DALŠÍ POZORUHODNÉ CITÁTY BRUCE LEE:


    Moudrý muž se naučí více z hloupé otázky, než se hlupák může naučit z moudré odpovědi.


    Pochopení svého strachu je počátek skutečného prohlédnutí.


    Mírou morální hodnoty člověka je jeho štěstí. Čím lepší člověk, tím větší štěstí. Štěstí je synonymem blahobytu.
  • Citáty Bruce Lee:
    Utrpení samo nás souží méně než očekávaní utrpení.

    Porážka je stav mysli; nikdo není poražen, dokud porážku nepřijme jako skutečnost.

    Snažte se o dokonalost ve všem, i když ve většině věcí není dosažitelná; avšak ti, kteří se o ni snaží, se k ní přiblíží více než ti, jimž jejich lenost a malomyslnost zabrání v jakémkoli postupu.


    Tupost nabývá dvou podob, mluví nebo mlčí. Němá tupost je snesitelná.
  • jeho filmy mě dostaly na bojová umění. nevíte náhodou jestli se v ćechách někde učí jeho bojové umění?
  • bruce lee je proste borec .jenom me stvou ty blbci kteri ho urazej nebo si mysli ze by ho kazdy porazil ja osobne si mislim ze to je jenom zavist
  • Byl prostě nejlepší a do dnes je!!! Vyděla jsem všechny filmy a nemůžu se nabažit, prostě chci být jako on ale to se mi určitě nepovede!!! *1* *9* *3* Bruce byl legenda, je legenda a bude legenda navždy!!!
  • Jaký měl rodinný život? Kolik bylo jeho dětem, když Bruce zemřel? Víte to někdo? Děkuji. *3*
    • Podívej se na dokument I am Bruce LEE. Za chvíli ho bude plnej internet. Mělo to premiéru 9.3.2012 na TV kanálu SPIKE v améře. Je to krásnej dokument a je tam všechno co potřebuješ vědět
  • ip man bil tvuj ucitel ja sem to poznal podle to ho ze ty mas rychle nohy a ruce a ip man jenom ruce
    *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
    • venlmistra yip mana si neber do huby,nevíš nic o wing chun, jinak bys takovou kravinu nenapsal. Jeet kune do není,tak snadný se naučit,když nemáš dobrého si-fu,znal jsem jednoho chytráka,co to zkoušel doma,nakonec se na to vyprd a zacal fetovat
      • jojo prosim te ty des mluvit a pri tom ip-man byl legendarni ucitel Bruse Lee a jako jedinej Bruse lee z 2 milionu porazil sveho ucitele ip-mena a nikdo jenej ne ti tasko na bruse nikdy nikdo ani nikdo mit nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší