Přejít na výpis diskuzí

Bruce Springsteen

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Vynikajúci hudebník

  • Luky1987

    Súhlasím 

  • Rocker.

  • geniální hudebník, ta jeho hudba to je neco ..... Dal mi hodne krasy skrz hudbu rovnako jak jisty Elton John 

  • miluju ho.......velmi, velmi, je úžasný a sexy,
  • Je to velky clovek a nositel skromnosti.
  • billy.rem

    Re: Re: Re: BOSS

    Do Vídně se bohužel nechystám:D:D stále nepřestávám doufat, že se ho ještě dočkáme v Praze... sliby se mají plnit, když tu prý byl v roce '95 tak slíbil, že se vrátí z kapelou;) *15*
  • Springsteen je uzasny

    Dnes jsem videla koncert Bruce Springsteena v Barcelone a byl to uzasny zazitek.
  • beast

    Re: narozeniny

    long live to bruce springsteen!
  • narozeniny

    dnes je mu 60let vše nej.....
  • aneriv

    Re: Bruce

    Jáj no jeho hlas je dokonalý. Ve We are the Wolrd ten hlas uplně pohladí na duši každého hudebně založeného člověka. Ti co posloucají techno, tekno, trance, house atd, to myslím neocení. Ale ten hlas je jak už jsem řekla dokonalý, sice u toho Bruce vypadá podivně, ale výsledek za to stojí ;)
  • aneriv

    Re: Re: BOSS

    Kolik jsi platil? Byl jsi taky jedním z těch, co kupovali na poslední chvíli skoro za 6 000,- ? *1*
  • Re: BOSS

    V roce 1994 jsem viděl naživo Pink Floyd na Strahově...od té doby pár dalších koncertů ale něco podobného až 5. července ve Vídni. Boss byl naprosto dokonalý. Nevím kdo jiný hraje 3 hodiny v kuse a s takovým zaujetím. Drahá ale úžasná podívaná!!!
  • aneriv

    Re: Re: BOSS

    Občas se stává že ho lidé chtějí vidět kvůli zamilovanosti do jeho vzhledu, charismatu, netuším. Ale další skupina lidí je zamilovaná do jeho písniček a dala by vše za to ho slyšet naživo. Doufám že máš z každé skupiny lidí něco *3* Na jeho tour třeba do Vídně se nechytáš? Myslím že po tom co předvedl v Norsku to bude něco *14* *5* *5*
  • billy.rem

    Re: BOSS

    Nezbývá mi nic jiného než stoprocentně souhlasit. Tohohle chlapa žeru...a dala bych cokoli za to, abych ho mohla vidět *14* *14*
  • aneriv

    BOSS

    Nechápu proč někdo jako Bruce Springsteen má tady na osobnosti.cz tak málo fanoušků v porovnáním s ostatními osobnostmi. Bruce je multitalentovaný muzikant se vším všudy. Charismatický, jeho písničky jsou úžasné a mají text, který něco znamená, není to pouhé plácání do větru, Bruce je dokonalý, nespoutaný a hlavně je jen jeden! Ne nadarmo je to BOSS. Doufám, že aspoň jednou v životě budu mít tu možnost vidět ho naživo. To co předvádí na koncertech je něco neuvěřitelného! Prostě Boss je BOSS, a tak to vždycky bude. Myslím, že už jsem napsala všechno co jsem chtěla *5* *5*
  • paola15

    Bruce

    Přijde mi divný, že je nás tak málo...
    Bruce je skvělý...naprosto
    Zrovna žeru písničku Working on a dream..
    jinak se mi líbí Streets of Philadelphia:) *14* *3*
  • The Boss

    upřímný,pravdivý,skromný,talen tovaný-proto ho mám rád
  • milujeme springsteena

    ahoj vsichni,kdo mate radi bruce moc se vas sem nehlasi .to je strasna skoda,protoze urcite ma o hodne vic fanousku,nez kolik vas tu je ,tak do toho a ozvete se .
  • evelina

    PHILADELPHIA

    Jedna z nejkrásnějších písní, kterou znám, díky Bruce *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit