Přejít na výpis diskuzí

Bruno Mars

OSOBNOST 31.7.2010 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* BRUNO MARS on je suprovyyy je to najlepsi spevak ma krasny hlas a krasne spieva ma nieuveritelny hlas a je velmy peknyy ja ho milujemmm bruno mars to je spevak aky ma bit sopieva o pravde a tom čo citii milujem ta bruno mars len thak dalej nech sa ti darii ty nato masss *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *15* *2*
  • Bruno je láska největší :-****
    V listopadu jdu na jeho koncert ♥
    • ano je <3 taky jedu v listopadu na koncert :*
  • Miluju Bruna Marse. Moc se mi líbí jak zpívá. *14* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *15* *15* *3* *3* *3* *4* *4* *5* *5* Je prostě boží.
  • Backurka
    Proč se tu hádáte ? Každej poslouchá něco a někoho jinýho. Ti co tu napsali že je hroznej a tak je jen jejich názor tak proč se s nima hádat ? \Vy by jste to samé napsali o někoho jiným třeba. Já ho třeba poslouchám , Bruno Mars a jeho písničky jsou můj život , ale když mi někdo řekne že se mu jeho písničky nelíbí taky mu hned nezačnu nadávat . Ikdyž jako krotit by se měli. Neposloucháš ? Nekomentuj -.-
    Pac a pusu :-*
  • Naprosto jedinečnej člověk kterej nádherně zpíva a taky nádherně vypadá! :* Jen škoda že ti nejhezčí bydlí až tam někde v pr**** :D Stačilo by mi jen ho vidět aspon jednou naživo...! ♥♥♥♥♥
  • Miluju ho . Je dokonalej.Poslouchám jeho písně každý den nejmíň desetkrát :***
  • Bruno je nejlepší zpěvák na světěěěěěěě =)**♥♥ ale už by mi mohl konečně napsat...=D
  • JJej prostě BOŽÍÍ a ten klip k písničce Grenade je ůžasnej stejně jako on BRUNO MARS!!!! =* *14* *14* *14* *4* *4* *1* *1* *14*
  • dzamiska

    Bruno ♥

    Nejkrásnější zpěvák s úžasným hlasem :) *14*
  • Ty vaše urážky si nechte pro Justina Beabra nabo pro One the Rection!!!!
    Ale mojeho miláčka neurážejte!!!!
    Kdo si myslí že Bruno je dokonalý napíše k mojemu komentáři komentář!!!!!
    • btw. jsou to One Direction ;) JINAK s tebou souhlasím :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit