Přejít na výpis diskuzí

Bryan Adams

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Luky1987
  Bryan Adams je výbornej zpevák
 • Bryan je nejlepší zpěvák na světě *3*
 • Nevím,co tu řešíte orientaci!Je to skvělý zpěvák s nezaměnitelným hlasem a perfektně načasovanou muzikou.zkrátka"pan zpěvák" *14*
 • To bylo něco

  Jeho včerejší koncert to bylo tedy něco užasného.
  • zvigi

   Re: To bylo něco

   Bryan byl naprosto úžasný ♥
 • Brayn

  Čau lidi , jaký byl jeho první singl a v kterém roce vyšel ?? díky za odpověd pište co nejrychleji
  PS. tdy je to hrozně nepřehledné
 • Gay

  Já se tedy osobně přikláním k názoru, že je gay. Sice ho osobně neznám, ale dost mi tak připadá, také mi trochu připomíná stylem a chováním George Michaela - nevím proč - a ten teplej je. A navíc - opravdu na tom není nic špatného, dokonce se traduje, že ti opravdu dobří umělci bývají jedině gayové.
 • alsou

  Bryan Adams

  Stejně nechápu, proč se řeší takové věci jako to, zda je gay či ne. Mám jeho muziku ráda, a to nezmění nic, ani kdyby byl přeoperovaná ženská. *3*
 • lide.cz

  Nemate nekdo tuseni, proc je smazana diskuze bryan adams na lide.cz???? *9*
 • Bryan

  Myslim,ze Vam vsem mohu potvrdit,ze Bryan Adams neni gay. *13*
  • Re: Bryan

   Jak to? Vy jste s ním spala? :-)
 • Bryan má přítelkyni

  Ahooj,no vidíte že není gay,jsem se dočetla (až teď,jéje *5* )že v únoru 08 pařil s Elle Mc Pherson australskou modelkou co má 44 let.hej lidi, jsem hledala jestli má letos koncert a nic *9* chjooo...měla jsem tu čest asi v r.03 a sáhla jsem si na jeho bok bo jsem byla v první řadě *14* *14* příští koncert u nás si ujít nenechám...je to borec!!!! *14* *5* *14* tak páá...snad se tam fandové brzo sejdem
  • Re: Bryan má přítelkyni

   To s Elle je právě taková "skrejvačka", aby fanynky neřekly. Pohybuju se v šoubyznysu (byť českém) už docela dlouho, tak některý gaye dokážu poznat – je jich tu totiž plno, a v zahraničí to nebude jiný. Tak třeba Peter Nagy je teplej. To vím, znám se s ním. A taky furt říká, jak miluje ženský. Osobně by vám nikdy neřekl, že je gay, ale je. Už podle toho, jak se s vámi baví nebo vám tiskne ruku. Je to jako leklá ryba. Bryana všechny ženský pouštěj do ložnice, a nechávaj se od něj fotit nahý. To by možná znamenalo, že je kurevník, ale není – proč si ho pak každá kamarádka bere s sebu jako garde? A jak se k němu chovaj - ťu ťu, ňu ňu – kamarád fotil jeho večeři s Terezou Maxovou v pražské restauraci Pravda. Tereza se tam k němu chovala stejně přejemněle - copak se takhle ženská chová k chlapovi, nemlich k rockerovi, od kterého očekává drsné chování? Ne, milá paní, Bryan Adams JE GAY. Není na tom nic špatného, proč ne, ale on si to asi myslí - jeho otec, který býval jednu dobu i generál, ho prý v mládí honil s něčím ostrým po zahradě - myslíte že za to, že se Bryan chtěl stát rockerem? A od čeho má BA tu velkou jizvu na tváři, jak ji všem zakazuje fotit? Myslím, že mu to udělal otec za to, že je gay, když mu to Bryan řekl. Bryan sám řekl, že jeho otec je dominantní a ne úplně tolerantní osoba, se kterou v mládí vůbec nevyházel a měl s ní konflikty. Takže tak.
   • Re: Re: Bryan má přítelkyni

    S potěšením mohu říct, že Bryan GAY rozhodně není... xPPP
    a to si můžete říkat co chcete, bryan je fajnovej člověk.. a to že se nechová jako ostatní "hvězdičky" o kterých se výraz "celebrita" ani nedá říct, a který se nechávaj fotit na akcích se samými skandály a chlubí se kdo, s kým už spal! A tto, že to bryan nedělá.. z něj gaye teda rohodně nedělá!!
    a to můžu říct... s opravdovou jistotou! Protože se s ním dobře znám...
    • Re: Re: Re: Bryan má přítelkyni

     Ráda bych věděla, jak se stane, že někdo zná Bryana tak dobře???
    • Re: Re: Re: Bryan má přítelkyni

     mimochodem, to o jeho otci! to je taky pěkný drb... A tu tvář rozhodně od něj nemá! Nesmíte hned věřit všem drbům, který si NĚKDO vymyslí, protože už neví co by za SKANDÁL na něj vytáhli.. protože on průšvihář není!! Tudíš není o čem psát.. a úspcěh novináře apod. zas tak nezajímá!!!
   • cloudnum9

    Re: Re: Bryan má přítelkyni

    Bryan nie je gay. a to čo si napísala o jeho otcovi takisto nie je pravda, dokonca ani nemá jazvu na tvári. samozrejme rešpektujem tvoj názor, ale nabudúce si radšej zisti niektoré fakty, kým napíšeš niečo podobné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit