Přejít na výpis diskuzí

Calvin Harris

OSOBNOST 14.7.2008 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubec se nehodí k Taylor! ☺
  • mitricka

    :)

    Album Ready For The Weekend = bezvadná práce, všechny písničky naprosto bez chybičky! *3*
    • makiss

      Re: :)

      Můžu jedině souhlasit, je to bezpochyby jedno z nejlepších alb letošního roku *5* Calvin Harris prostě zase zaválel na plné čáře *3* *5* *14*
  • Mě se nejvíc líbí LOVE ME LIKE YOU DO od Ellie Goulding *14*
  • Mě se od něho líbí summer a I need your love
  • mitricka

    ;-)

    Tak lidi, chtěla bych se zeptat, jaká je vaše oblíbená písnička? *3* U mě v tuhle chvíli vede I'm Not Alone a pak ještě You Used To Hold Me!
    • makiss

      Re: ;-)

      Dobrý dotaz, tak na Last.fm mám jako nejposlouchnější skladbu právě You Used To Hold Me, ale myslím, že tou nejoblíbenější může být hned několi písní, jak Acceptable In The 80s či Electo Man z prvního alba, tak klidně The Rain a I'm Not Alone z druhého. Je šíleně těžký určit, která je lepší, každá má své kvality v něčem jiném *5*
      • mitricka

        Re: Re: ;-)

        Tak když se to bere takto, záleží, na co má člověk zrovna chuť, jestli na pořádnou pařbu jako je např. Blue nebo na oddechovku jako je Marrymaking At My Place *3*
        • makiss

          Re: Re: Re: ;-)

          Souhlasím *3* Jak ses vlastně dostala ke Calvinovi? Si snad jediný další člověk o kterém vím, že zná od něj víc než I'm Not Alone...
          • mitricka

            Re: Re: Re: Re: ;-)

            no... jak se to vezme *1* ke Calvinovi jsem se úplně poprvé dostala někdy v dubnu na MTV právě díky I'm Not Alone, až pak někdy v srpnu jsem se o něj začala zajímat víc, no... a myslím že výsledek mluví sám za sebe *3* no a co ty? protože taky musím připustit, že tady v Čechách ZATÍM moc nezaválel, bohužel *9* , ale věřím, že to dokáže!!! MUSÍÍÍ *4*
            • makiss

              Re: Re: Re: Re: Re: ;-)

              Hm, co já a Calvin? No, taky jsem se k němu dostala přes MTV, ale díky Acceptable In The 80s, které tam tou dobou běhalo pořád dokola. Pak jsem jednou zahlédla The Girls. Potom ale ticho, Calvin už nebyl v oběhu a mě se kvůli přívalu novéch skupin odsunul z hlavy. I když jsem si Acceptable In The 80s samozřejmě stáhla. A přesně, pak přišlo I'm Not Alone. Já vyjeveně koukala, že něco co tak úžsného pochází od toho stejného kluka, co mě okouzlil s Acceptable In The 80s. A začala o něm shánět všemožné informace a samozřejmě CDs. S I Created Disco jsem prožila skvělé tři měsíce a pak se celá třásla na Ready For The Weekend. A skončila jsem tam, kde jsem teď *5* Češi mu podle mě nerozumí nebo si dovedeš přestavit, aby zněl na North Music vedle takové Ewy Farné, Kabátů či Lucky Vondráčkové, to by přece Češi nesnesli...
  • mirdaharant
    Hlasujte pro letní hit Calvina Harrise - Summer v hitparádě na http://viscovim.blog.cz/1404/top-9-09
  • Všechno nejlepší!
  • Myslím že Taylor/Calvin k sobě nehodí myslím že spolu moc dlouho už nevydrží to je jen můj názor Taylor i Calvina mám ráda ale myslím že se k sobě nehodí
  • ta pisen mi zmenila zivot kdyby ses nudil zavolej
  • Myslela sem že je to holka a to je kluk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit