Přejít na výpis diskuzí

Campbell Scott

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt je dobrý!Ale i Eric Stoltz je prima!Podívejte se taky na něj.

    Opravdu je to fajn herec!Zahraje vše.Mezi dobré herce patří i Eric Stoltz,Aidan Quinn,Jeremy Irons.A jsou daky hezcí a sexi,vau!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je super!!

    jak jsem ho poprvé viděla ve filmu zemřít mladý tak sem zněj upe nemohla!!! *8* je to moc hezký kluk a ten film se mě upe zalíbyl..a dodnes ho miluju...i ty písničky z toho..jenomže sem si myslela že nakonec se uzdraví.. *9* to je škoda..ale né ten film je pak oto lepší..když to skončí špatně...no jen sem sem chtěla napsat že se mi moooc páčil!!I love you..papiq *14*
  • omluva

    Ahoj a ješte se chci omluvit ze jsem to psala 2x
  • Capmbell Scott je neeej

    Když jsem Campbella Scotta viděla poprvé dne 7.7.2007,ve filmu zemřít mladý,tak jsem z něho nemohla spustit oči jak je hezký.... je prostě neeeeeeeeeeeeeeeeeej a ja ho mam hrozně moc ráda... *14* *14* *14* *14*
  • Campbell Scott je nejj

    když jsem ho poprvé viděla 7.7 2007 ve filmu zemřít mladý tak jsem z něho nemohla spustit oči! já ho mááááááááááááááám hrooooozně ráda *14* *14* *14*
  • Ja ted dokoukala film zemrit mlady a ja normalne bulim *9* ... je to tag uzasny... a i won je uzasny ....
  • Campbell je mím nejoblíbenějším hercem.A v Hamletovi byl naprosto nepřekonatelný.Udivuje mě,jak někdo může tak bravůrně zrežírovat toto dílo,zahrát tak bravůrně hlavní roli a ještě to stihnout v tak rekordnim čase.Už sem ho viděla ve více filmech,ale ráda bych viděla ještě nějaký jeho režijní počin.Je prostě nejlepší...
  • Hamlet

    Tak, ako zahral postavu Hamleta Campbell Scott to nedokaze vela hercov. Je to naozaj velmi velky herecky vykon. Campbell je vseobecne fantasticky herec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit