Přejít na výpis diskuzí

Candice Accola King

OSOBNOST 17.3.2008 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ujde trošičku no prostě se mi nelibi ale ve hrani UJDE
  • Happysmile
    Mam ji moc rada *14* .Moc jse mi libi jak hraje caroline(čte se to kerolájl) *3*
    • ...když už, tak se to vyslovuje [:K'erolajn:]
    • Kerolajn
  • Najlepšia herečka *14* *14* *3*
  • Vampire-Talita
    je to super herečka a Caroline hraje výborně *1* *3* *4* *2*
  • Je to nej herečka mam ji moc rada hlavně v roli ceroline mám radši nes elenu.brr
  • Candi je v upířích denících lepší jak Elena ... *4* *4*
  • Vampire-Talita
    V Upířích denících ji mám radši než Bonnie *2* *14* *3*
  • ona je bezva hlavně jak hraje upíří deníky *2* *2* *2* *2* *3* *3* *3*
  • Nevíte, proč se Joseph a Candice rozešli?? nikde sem neviděla žádný články atd. Dík za odpověď! :)
    • Oni se nemohli rozejít, protože spolu ani nechodili. Je to zde špatně napsané, totéž jako že chodila se Zacem Roeningem (matt v TVD), což je též nesmysl. Tohle píšou akorát lidi, co by si to přáli, ale nestalo se to *3*
  • Sice Candice nechodí s Josephem, ale hrozně by jim to spolu zase slušelo.. oni se k sobě prostě hodí.. neřikám, že ten její není hezkej, ale prostě Joseph se k ní hodí víc.. ale uvidíme, třeba se zase dají dohromady.. a sem team Klaroline.. hrozně se mi jako pár líbí! ;) Doufám, že se dají zase spolu dohromady, i když je zasnoubená.. Jak říkal Klaus v posledním díle po tý maturitě Caroline.. On je tvou první láskou, já hodlám být tvou poslední.. teď to není s láskou, ale zasnoubením ;) Můj názor ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit