Přejít na výpis diskuzí

Cansu Dere

OSOBNOST 14.10.2013 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší Cansu *14* Silu si zahrála moc dobře, moc se mi líbí ten seriál.
  • s mehmetem akif alakurt a ty sa k sebie hodite proc spolu nejste
    • Cansu dere do opravdi spolu hodi z mechmet akif alakrur četl sem to
  • sultan si zahrala velmi dobre a sila byla este lepsi
  • jo no kéžby to co je v Sile bylo doopravdy teda nemyslím jako že by jste žili v Mardinu atd. a kdyby se Mehmet Akif Alakurt oholil a byli by jste spolu tak bych se štěstím zbláznila *12*
  • Ahoj Zeynep *14* *14* Viém Voláš sa Cansu lenže mŇa sa pačí keď ti
    všeci hovoria Zeynep lebo ti toto meno velmi prystaně *14* *14* ....
    Chcem ti napísať toto viém že si velmi dobrá herečka něsi len dobrá si prímo dokonalá *14* *14* Páčí sa mi Ako k sebe mátě blízky vsťah Ty a Malá slečna Turna *14* *14* Velmi sa mi páči ako si sa Turně teda Beren rozhodla pomocť *14* *14* Si velmi pekná *14* Milá *14* Chytra *14* A aj výjímočná *14* Všetko čo si oblečeš ti velmi prystaně *14* *14* Lebo si velmi velmi velmi pekná *14*
    Zos Komisárom Sinanom sa k seba hodítě stě velmi milý pár *14* *14* Aj keď to iba hrátě hodítě sa k sebe *14* *14* Prajem ti vela šťastia v roli Zeynep *14* *14* Mám ťa velmi rada *14* *14* *14*
  • Ahoj Zeynep (Cansu Dere). Si moja najoblubenejšia herečka. Si krásna. Seriál Matky a dcèry je úžasný. Wau hráš to naozaj skvelo. S Turnou máš naozaj krásny vzťah. Ty a Sinan by ste sa k sebe naozaj hodili aj v skutočnosti. Z tvojich serialov si nevynechala ani jednu časť. Mám ťa naozaj rada si proste úžasná. Keď plačeš ty plačem aj ja. Tvoje oči a tvoj usmev su vyraznè. Na tvoj vek vyzeráš veľmi ale že fakt výborne. ♥♥♥
  • Meno Zeynep ti veľmi pristane si krásna
  • prosím že není pravda že je cansu dere zapletená v tom případu s těma drogama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit