Přejít na výpis diskuzí

Cariba Heine

OSOBNOST 2.10.2007 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pepik

    caribo jestli to budes cist tak te moc moc moc moc moc moc miluju a kdyz tak mi posli neco na e-mail *14*
  • I love

    ...I LOWE...
    ...RIKKY...
    ... *14* ...
  • RIKKY

    RIKKY...*14*...RIKKY... JE... NEJ... NEJ... NEJ...!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Rikky nej holka!!!:D

    Rikky je nej!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Já jí prostě miluju!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pro vercaa

    skvěle umíš krást z blogu. Ani si to neumíš sepsat sama, co?? Ale příště bys mi to mohla aspoń oznámit, dala jsem si s tím práci!!
    • Re: pro vercaa

      Máš tam kopanec. 13 zápasů v extralize odchytal a měl průměr 2,97 na zápas až po návratu z Ameriky. Do tý doby extraligu nechytal
    • Re: pro všechny

      Ahojky,jestli mě tady chceš někdo nadávat,tak sem nechodte,tyhle fotky jsou stažený z www.hokejkv.cz,a některý sou nafocený,takže...jinak vy ostatní si to tuu užívejte *14* *1*
      • Re: Re: proVercaa

        já ale nemluvim o fotkách, ty si může stáhnout každý, ale já myslim ten článek o něm. Mám ho na blogu, sepisovala jsem to dost dlouho a ty to obyčejně okopčíš!!!!!! *16* *8*
    • Re: pro vercaa

      Srry zlato,ale tyhle fotky sou stažený z www.hokejkv.cz,tvůj blog je mi víš kde...
  • Cariba Heine

    Cariba je suuuuuuuuuper... mam o nej stranku www.stars.pise.cz *3*
  • Cariba

    Ona je naj kto si to mylí nech mi pisne na mail- FallOutBoy13@azet.sk *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* A nieže na ňu budete nadávať *13* *13* *13*
    • Re: Cariba

      Rikki je fakt moc super. A jsem rad, ze nejsem sam, kdo ji fandi a ma ji rad. NAmam k ni co dodat. Proste NEJ!!! *14* *14* *14*
  • Cariba je NEJ NEJ A NEJ !!!

    čawky všichni !! chtěla bych vám všem říct, že CARIBA JE NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ A NEJLEPŠÍ !!!!!! *3*
    • Re: Cariba je NEJ NEJ A NEJ !!!

      pravda *14* *14* *14*
      • Re: Re: Cariba je NEJ NEJ A NEJ !!!

        jj *14* *14* *14*
  • cariba

    cariba je super aj ako rikki ujde ale ako herecka... *4*
  • ...

    Nechapu jak muze Cariba Heine hrat ve filmu H2o just add water kdyz zije v Africe ale Claire Holt a Phoebe Tonkin v Australii. Film se sice nataci v Astralii ale......No proste Cariba je NEJ...!!!
    • odpovím na tvou blbou otázku

      :D ona nežije v africe ale žila chápeš?
      kdyby sis přečetl(a) něco o ní věděl(a) bys že je tanečnice a narodila se v severní africe ale přestěhovala se do austrálie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit